Grasrot

 

 

Statistikk 2014

Ant. spillere 73

pr.31.12.2014 Kr.23.883.-

 Statistikk 2015

Ant.spillere 71

Pr.31.12.2015 Kr.24.073.-

 Statistikk 2016

Ant. spillere 73

Pr.31.12.2016 Kr.28.222.-

Statestikk 2017

Ant.spillere 73

Pr.13.4.2017 Kr.7654.-

 

Statistikk 2018

Ant. spillere 61

pr.31.12.2014 Kr.38.957,-

 

Klasse A





1 Sørum Gjermund 1208223 Buskeruds JFF 150(22)




2 Bråthen Thomas 955411 Høland JSK 150(15)




3 Fjeldvang Kai 973827 Blaker JFF 148(14)




4 Sand Arnt 1525244 Rælingen JFF 146(21)




5 Brustad Øyvind 1582314 Nannestad JFF 146(18)




6 Bråten Jostein 1518195 Eidskog JFF 146(21)




7 Ugulen Glenn Thomas 1370717 Buskeruds JFF 146(22)




8 Nygård Jan 1569374 Nannestad JFF 144(17)




9 Ørmen Jan Fredrik 966137 Buskeruds JFF 140(21)




10 Johannessen Willy 60939 Nesodden JFF 140(12)




11 Aabø Wemunn 1491216 Oslo JFF 140(14)




12 Røtterud Hans-Olav 544610 Nannestad JFF 139(21)




13 Strand Lars 1078428 Høland JSK 138(20)




14 Gjersrud Ingar 477316 Enebakk JFF 138(6)




15 Sørum Ingar 1173559 Buskeruds JFF 136(13)




16 Bjørkås Egil 714578 Enebakk JFF 134(19)




17 Ekre Bjørn 960973 Trøgstad JFF 125(11)












Klasse B





1 Edseth Tore-Bjørn 427056 Nannestad JFF 144(17)




2 Torp Johan Arthur 1185033 Høland JSK 138(18)




3 Engebretsen Mona H 1450443 Høland JSK 138(11)




4 Soot Jarle 840175 Høland JSK 129(3)




5 Moen Morten 1661407 Gjerdrum JFF 119(16)




6 Pettersen Ronny 362731 Høland JSK 115(6)












Klasse E1





1 Utkleiv Kristian 1475975 Brunlanes JFF 144(19)




2 Sørum Ottar 545379 Buskeruds JFF 134(22)




3 Stensrud Jan Erik 341438 Blaker JFF 123(5)




4 Digerås Egil 1471562 Blaker JFF 119(13)




5 Broklev Ove 1388439 Bjerke JFF 105(3)




6 Mørk Halvor 341470 Blaker JFF 102(1)




7 Hoel Sverre 346470 Blaker JFF 99(7)












Klasse E2





1 Csaky Lajos 1548092 Onsøy JFF 150(17)




2 Foss Jan Sigurd 482365 Oslo JFF 141(6)




3 Jahren Hans 1531454 Nannestad JFF 131(5)




4 Gundersen Torbjørn 1432294 Enebakk JFF 115(8)




5 Økland Leonard 1462240 Nesodden JFF 108(0)












Klasse F





1 Torp Renate 1632416 Høland JSK 125(10)




2 Furuseth Ann Cecilie 1563675 Blaker JFF 119(11)




3 Hagen Tone 1687957 Ullensaker JFF 90(17)




4 Lunde Karoline Oppegård JFF 89(11)




5 Meyer Sissel 1654402 Rakkestad og Degernes JFF 89(8)




6 Kragtorp Marita 1474082 Høland JSK 81(2)




7 Strand Annie 1659280 Lørenskog SS 76(1)












Klasse JA





1 Bråthen Bjørn Erling 675986 Rakkestad og Degernes JFF 148(20)




2 Mork Inge 1171503 Enebakk JFF 146(13)




3 Clausen Kristoffer 1362251 Blaker JFF 146(15)




4 Søsveen Per Ola 1466617 Asker JFF 144(19)




5 Hoel Øystein 1150929 Blaker JFF 144(22)




6 Hansen Roger 1454234 Buskeruds JFF 144(13)




7 Hellerud Arve 1144625 Blaker JFF 144(11)




8 Lund Bjørn Terje 346553 Blaker JFF 142(17)




9 Eikenes Kenneth 1581683 Nannestad JFF 141(21)




10 Hestvik Thomas 1304287 Blaker JFF 140(19)




11 Jahren Jostein 1522744 Nannestad JFF 140(20)




12 Eid Kristian 1483197 Blaker JFF 140(12)




13 Engebretsen Kjetil 1531741 Blaker JFF 138(18)




14 Engebretsen Knut 1425059 Blaker JFF 138(15)




15 Nervold Sondre 1569210 Asker JFF 138(12)




16 Teig Anja 1465970 Enebakk JFF 136(18)




17 Løvåsdal Thomas 1550275 Buskeruds JFF 136(12)




18 Kristiansen Rune Ø 1505713 Enebakk JFF 133(11)




19 Kampenhaug Lars 1086968 Bærum JFF 133(16)




20 Nilsson Tor O 1365578 Eidskog JFF 132(12)




21 Ovrid Mads A 1399452 Fet JFF 129(13)




22 Kristiansen B Ivar 939473 Eidsvoll Skog JFF 126(13)




23 Engen Odd 566185 Glomsrudkollens JFF 122(7)




24 Ellefsen Thorbjørn 611724 Høland JSK 108(8)




25 Wandås Espen 945959 Lørenskog SS 107(4)












Klasse JB





1 Solberg Thor 273631 Lørenskog SS 144(18)




2 Evensen Kjell-Morten 1463164 Bjørkelangen JFF 136(17)




3 Larsen Øyvind 1300235 Blaker JFF 133(13)




4 Søberg Morten 695588 Blaker JFF 129(13)




5 Mikkelrud Ole Petter 1058272 Mangenskogen JFF 126(8)




6 Gundersen Lill 1588618 Enebakk JFF 125(22)




7 Knutsen Kjetil 1651917 Lunner JFF 125(9)




8 Gjellarn Carl Kr 460238 Eidskog JFF 123(16)




9 Svendsen Amund 1476674 Bærum JFF 122(20)




10 Hansen Ole Johnny 444018 Rælingen JFF 120(16)




11 Stenby Ole Anders 1351444 Blaker JFF 120(10)




12 Sæther Svein 1454115 Sørum JF 117(8)




13 Woll Ingar 1629624 Oslo JFF 115(2)




14 Knutsen Ingvild 1651918 Lunner JFF 113(19)




15 Løvstad Geir 1435644 Gjerdrum JFF 113(12)




16 Krogh Henning 1616618 Blaker JFF 113(1)




17 Stensrud Jan Ingar 1105099 Blaker JFF 110(4)




18 Bergum Magne 1459930 Aurskog JFF 107(10)




19 Økland Leif 316879 Nesodden JFF 98(7)




20 Solstad Benn 1546104 Buskeruds JFF 90(0)




21 Holm Vidar 1457671 Oslo JFF 88(2)












Klasse JC





1 Gudem Ole 1679293 Asker JFF 135(17)




2 Hagan Ole 1568117 Fenstad JFF 134(2)




3 Grøndahl Lars K 1516834 Udnes JFF 128(19)




4 Finnerud Anders 877748 Holleia JFF 128(12)




5 Torp Christoffer 1460214 Lørenskog SS 126(6)




6 Rønnestad Kenneth 1350636 Gjerdrum JFF 125(16)




7 Stenby Jo Henning 1674696 Blaker JFF 125(10)




8 Mørk Torleif 1565110 Blaker JFF 121(5)




9 Hoel Jan Arild 1179341 Øststranda JFF 119(16)




10 Soot Steinar 572158 Aurskog JFF 117(7)




11 Mobæk Ole-Kristian 1644454 Fenstad JFF 116(7)




12 Delerud Ole Johnny 1509691 Blaker JFF 116(0)




13 Laache Knut 1596673 Gjerdrum JFF 115(4)




14 Gundersen Truls 1432301 Enebakk JFF 115(3)




15 Nordby Kai 1688692 Høland JFF 114(6)




16 Kamperud Jens Petter 346488 Blaker JFF 111(6)




17 Hartz Andreas 1504702 Hedrum JFL 109(3)




18 Haugen Arild Høland JFF 109(2)




19 Oppegaard Christoffer 1665704 Enebakk JFF 104(2)




20 Ingvaldsen Håkon Blaker JFF 103(4)




21 Løvstad Ole Steinar 427080 Gjerdrum JFF 102(9)




22 Brevik Pål 1496692 Galterud jskl 102(5)




23 Engelstad Øyvind 1672762 Enebakk JFF 101(5)




24 Linna Frode 1540817 Enebakk JFF 101(1)




25 Fevik Rolf 1482679 Gjerdrum JFF 99(12)




26 Haugslien Stian 1496517 Enebakk JFF 97(9)




27 Barkenæs Lasse 1493044 Rælingen JFF 95(8)




28 Solberg Øystein 1590491 Enebakk JFF 94(2)




29 Cortez John 1653217 Oslo JFF 93(8)




30 Hagen Atle O 1689786 Ullensaker JFF 91(1)




31 Nygaard Jørn 1497188 Asker JFF 90(0)




32 Fevik Håkon 1517135 Gjerdrum JFF 85(5)




33 Hornås Pål 1480006 Høland JFF 82(5)




34 Ruud Terje 1485690 Trøgstad JFF 80(1)




35 Fladeby Ole T 1689045 Gjerdrum JFF 79(0)




36 Tollnæs Stig 1655894 Enebakk JFF 71(0)




37 Stenby Leif 353938 Blaker JFF 67(0)












Klasse GJEST





1 Heiberg Axsel Gjesteklasse 109(16)




2 Gramstad Ståle Gjesteklasse 108(7)




3 Kirkeby Pål Arne Gjesteklasse 100(2)




4 Tørnby Tommy Gjesteklasse 90(8)












Klasse D1





1 Fjeldvang Kjetil 1568266 Blaker JFF 146(11)




2 Billingsø Vegard 1598711 Eidskog JFF 121(6)




3 Billingsø Ragnhilds S 1598707 Eidskog JFF 119(7)




4 Richardsen P J Lasse 1660067 Bjerke JFF 119(1)




5 Strand Jan K Lørenskog SS 110(10)




6 Nilsson Sigfred 1633420 Eidskog JFF 101(7)












Klasse D2





1 Skedsmo Jan Tore 1589323 Nannestad JFF 136(10)




2 Strengen Karl Ole B 1557421 Trøgstad JFF 114(3)




3 Kamp Andre G 1540653 Rælingen JFF 106(0)




4 Nilsson Torstein 1633419 Eidskog JFF 99(3)




5 Nilssen Ole 1673401 Bjørkelangen JFF 90(0)




6 Nilsson Ottar 1633421 Eidskog JFF 54(0)

Resultater fra Løpeelg stevne på Dammerud 29/5-2010.

 

 

Klasse A:

1 Holmbro Magne Høland JSK 50 25 25 100 17
2 Fjeldvang Ronny Blaker JFF 50 24 25 99 16
3 Strand Lars Høland JSK 50 24 24 98 13
4 Bålerud Jan Høland JSK 49 24 25 98 4
5 Nygard Jan Nannestad JFF 50 24 22 96 10
6 Bråten Jostein Eidskog JFF 50 25 20 95 17
7 Ekre Bjørn Østre Trøgstad JFF 50 19 19 88 11

 

Klasse B:

1 Aabø Wemunn Oslo JFF 50 21 24 95 10
2 Hauglid Albrigt Nannestad JFF 50 24 21 95 10
3 Gjersrud Ingar Blaker JFF 49 23 22 94 11
4 Fjeldvang Kai Blaker JFF 50 19 18 87 14

 

Klasse D1:

1 Fjeldvang Kjetil Blaker JFF 50 24 15 89 6
2 Strengen B Karl Ole Østre Trøgstad JFF 50 10 23 83 10

 

Klasse D2:

1 Hauglid Jørgen Nannestad JFF 48 23 22 93 10
2 Fjeldskogen Ole M Høland JSK 50 18 16 84 11
3 Skedsmo Jan Tore Nannestad JFF 50 16 15 81 8
4 Strengen B August Østre Trøgstad JFF 49 9 19 77 10

 

Klasse E1:

1 Gravdal Jon Tore Østre Trøgstad JFF 48 15 15 78 7

 

Klasse E2:

1 Jahren Hans Nannestad JFF 50 15 19 84 10
2 Skedsmo Alfred Nannestad JFF 48 13 16 77 6

 

Klasse F:

1 Engebretsen H Mona Høland JSK 50 16 14 80 10
2 Torp Renate Høland JSK 45 4 14 63 5

 

Klasse JA:

1 Johannessen Tom Blaker JFF 50 25 25 100 14
2 Fjeldskogen Ronny Høland JSK 50 24 25 99 14
3 Soot Jarle Høland JSK 49 25 23 97 16
4 Mork Inge Enebakk JFF 50 22 20 92 10
5 Engebretsen Knut Blaker JFF 50 22 18 90 13
6 Hoel Øystein Blaker JFF 50 15 15 80 9

 

Klasse JB:

1 Hoel Lars Ole Blaker JFF 49 25 16 90 7
2 Bergum Magne Høland JSK 49 20 12 81 10
3 Stenby Ole Anders Blaker JFF 48 9 16 73 10

 

Klasse JC:

1 Eid Kristian Blaker JFF 49 25 23 97 10
2 Søberg Morten Blaker JFF 50 12 24 86 8
3 Ovrid Mads A Fet JFF 47 17 14 78 7
4 Solbakken Tommy Øststranda JFF 49 12 16 77 4
5 Nyborg Trond Enebakk JFF 48 9 18 75 9
6 Hagen Sten Erik Aurskog JFF 42 12 18 72 6
7 Udnes Bjørn Øststranda JFF 45 5 12 62 7

 

 

 

Nannestad JFF sto som vert for årets fylkesmesterskap i jaktfelt på Sjonken i Nannestad 28.2.2010.
Blaker JFF hadde mange deltagere som hevdet seg meget godt i året fylkesmesterskap.

BJFF ble fylkesmester i lag med følgende lag;
Øystein Hoel
Kai Fjellvang
Kjetil Fjellvang (junior)

Bjff hadde med fem mann til finaleskytingen, Arve Hellerud,Øystein Hoel, Kristian Eid, Kjetil Fjellvang og Lars Ole Hoel og hadde i tillegg to klassevinnere;

Klassevinnere;
Vinner Jeger A, Arve Hellerud.
Vinner D1 yngre junior Kjetil Fjellvang.

BJFF gratulerer alle med meget god skyting.

Klubbmesterskap i elgskyting 16 Aug.Påmelding 10-11.
Trening og storviltprøven starter opp på mandager fra 18.00 første dag er 19 Mai og frem til 15 Sep men uke 28,29 og 30 er det ikke noe skyting.
Kopirett © 2019 Blaker Jeger og Fiskerforening. Alle rettigheter reservert.
Joomla! er fri programvare utgitt under GNU General Public License.
 

Besøkende

Vi har 103 gjester og ingen medlemmer på besøk.

Annonser/Linker