Grasrot

 

 

Statistikk 2014

Ant. spillere 73

pr.31.12.2014 Kr.23.883.-

 Statistikk 2015

Ant.spillere 71

Pr.31.12.2015 Kr.24.073.-

 Statistikk 2016

Ant. spillere 73

Pr.31.12.2016 Kr.28.222.-

Statestikk 2017

Ant.spillere 73

Pr.13.4.2017 Kr.7654.-

Blaker JFFF ønsker velkommen til sitt tradisjonelle jaktfeltstevne på Dammerud søndag 22.2.2015 kl.09.00. Løypa går i samme trase ‘som tidligere og ingen hold er over 190 meter.

Årets løype;

Hold 1 Tiur sittende ca. 70meter innertreff 2- ring.

Hold 2 Elgkalv valgfri ca. 190 meter innertreff 4-5 ring.

Hold 3 Bever stående ca.30 meter innertreff 2-ring.

Hold 4 Orrhane sittende ca.50 meter treff 1-ring/ innertreff 2-ring.

Hold 5 Ravn stående ca.65 meter treff ytre ring / innertreff sirkel.

Hold 6 Ulv sittende ca.155 meter treff vital del/ innertreff 1-5 ring. Skillefigur.

 

Det blir skiltet på FV 170 mellom Fetsund og Aurskog i krysset FV 170/ Vigernesvegen i Sørum. UTM koordinater til skytebanen er 59.93462N 11.33394Ø.

PÅMELDING: njffstevner.no

Oppmøte for registrering og betaling minimum 30 minutter før start, ellers kan reservert plass tildeles en annen deltager.

Spørsmål kan rettes til stevneleder Knut Engebretsen 47328909.

Det er også mulig å melde seg på ved oppmøte mellom kl.09 og 12.

Priser: A, B, E1, E2, JA, JB, JC, F: kr.150 / D1, D2: kr.100,-

Riflebanen er åpen for jaktfelttrening lørdager fra 09.00-12.00
fra 3 januar til og med april.
Lørdag 21/2-14 er banen stengt for trening, da det skal forbredes
til jaktfeltstevne.

 

  1. Tom Johannessen                         179
  2. Ole Johnny Delerud                       175
  3. Kjetil Engebretsen                         170
  4. Per Ivar Engen                               160
  5. Øystein Hoel                                  160
  6. Tom Erik Flateby                            153
  7. Øyvind Haugan                              152
  8. Jan Erik Stensrud                           151
  9. Jan Ingar Stensrud                         141
  10. Jo Henning Stenby                         132
  11. Benjamin Vangen                           128
  12. Johnny Delerud                              127
  13. Michael Hoel                                   124
  14. Sverre Hoel                                    120
  15. Trond Sørlie                                     95
  16. Knut Engebretsen                             90
  17. Andreas Sveen                                  64

Vi skal kåre Jegermester 2014 lørdag 16 August på Dalbakk.

Skytingen starter kl 10.00. Påmelding fra 9.30 til 10.30.
Vi skyter 50 skudd med hagle og 20 skudd med rifle. Det skytes etter BJFF's regler.

Rifle max 5. kg, max 12 ggr forstørrelse på kikkert, vanlig klær.

Vi følger opp dagen med en grillfest ta med grillmat/ kjærring og unger. Møt opp til et koselig sosialt samvær på Dalbakk/ Dammerud. Grillen er varm fra Kl 17.00.

 

Blaker JFF og Høland JSK avholder dobbeltstevne elgskyting 14 juni.

Påmelding : Blaker   kl.09.00/ 11.00.Høland kl 11.00/ 13.00.

20 skudds stevner med mesterskap. Samlet premiering. Cup-skyting,lag ( 3-mannslag).

VEL MØTT.

Elgbanen:

Elgbanen åpner tirsdag 29/4-14. Åpent på tirsdager fram til 26/8-14.

Skytingen starter kl. 18.00. Stengt i juli.

Riflebanen:

Trening og oppskyting til storviltprøven starter mandag 5/5-14.

Åpent hver mandag fram til 8/9-14. Skytingen starter kl 18.00. Stengt i juli.

Treningsavgift:

Sesongavgift: medlem Kr:250,- (husk medlemskortet), ikke medlem         Kr:500,-.

Kveldsavgift: medlem Kr: 50,- (husk medlemskort), ikke medlem                Kr 100,-

MEDLEMSKORT FOR 2014 MÅ VISES

Storviltprøven:                                                    Kr. 100.-

Ny prøve eller annet våpen samme kveld:   Kr.   50.-

 

Patronerpriser:

6,5x55 Kr 350,-  308w Kr: 400,-  30-06 Kr: 400,-

VÅPENKORT SKAL FREM VISES VED KJØP AV AMMO, KUN 50 SKUDD PR. KVELD.

STØRRE KVANTUM KONTAKT ØYSTEIN HOEL

- Arrangør: Blaker JFF - 25.02.2014 14:11:03

PlassNavnForeningKlasseH1H2H3H4H5H6SkilleSum
Klasse A
1 Lars Ola Rustad Åslia JSK A 23 25 25 25 25 25 20 148
2 Thomas Bråthen Høland JSK A 23 25 25 25 23 25 18 146
3 Gjermund Sørum Buskeruds JFF A 25 25 25 18 25 25 19 143
4 Erik Tandberg Buskeruds JFF A 25 23 25 19 25 25 17 142
5 Jan Fredrik Ørmen Buskeruds JFF A 25 25 25 16 25 25 20 141
6 Kent Halvorsen Høland JSK A 23 25 25 21 23 23 18 140
7 Ingar Sørum Buskeruds JFF A 25 19 25 20 25 25 19 139
8 Hans Olav Røtterud Nannestad JFF A 25 23 23 19 25 23 15 138
9 Paal Johansen Trondheim JFF A 25 25 25 18 21 23 14 137
10 Jan Nygård Nannestad JFF A 23 21 25 21 21 25 19 136
11 Tore-Bjørn Edseth Nannestad JFF A 25 21 25 19 23 23 18 136
12 Ronny Fjeldvang Hemnes JFF A 25 23 25 11 25 25 17 134
13 Thomas Keidel Oslo JFF A 23 25 25 11 25 23 19 132
14 Øyvind Brustad Nannestad JFF A 25 25 25 14 23 20 14 132
15 Arnt Sand Enebakk JFF A 23 19 25 16 25 23 17 131
16 Jonny Rustad Åslia JSK A 25 23 21 21 17 21 13 128
17 Per Michael Hegsvold Romedal og Vallset JFF A 15 21 25 23 23 17 6 124
Klasse B
1 Jan Tore Skedsmo Nannestad JFF B 25 23 25 21 23 19 9 136
2 Morten Opsahl Trøgstad JFF B 21 23 17 23 25 21 10 130
3 Morten Moen Gjerdrum JFF B 25 23 23 9 23 23 14 126
4 Odd Martin Habberstad Høland JSK B 21 23 25 20 19 18 14 126
5 Albrigt Hauglid Nannestad JFF B 21 21 25 15 21 21 15 124
6 Kai Fjeldvang Blaker JFF B 25 19 25 16 16 21 10 122
7 Dag Morten Wisth Lardal JFL B 21 23 23 10 17 20 11 114
Klasse D1
1 Karl-Martin Wisth Lardal JFL D1 23 25 23 25 21 23 13 140
2 Lina-Elise Nordli Rustad Åslia JSK D1 16 23 14 21 6 6 2 86
Klasse D2
1 Snorre Ekeheien Laakso Hemnes JFF D2 23 25 23 21 25 25 21 142
2 Kjetil Fjeldvang Blaker JFF D2 25 19 25 20 19 25 22 133
3 Marius Nerdrum Hemnes JFF D2 21 21 25 17 19 25 20 128
4 Tor-Erik Østhagen Sør-Odal JFF D2 19 19 23 13 21 20 12 115
5 Ragnhild Sangen Billingsø Eidskog JFF D2 23 16 23 16 21 16 9 115
6 Emil Sandås Enebakk JFF D2 23 18 23 12 5 23 13 104
7 Espen Kirkenær Øststranda JFF D2 21 21 21 21 6 8 6 98
8 Anders Hammer Sør-Odal JFF D2 14 21 23 10 13 8 6 89
9 Maren Sand Rælingen JFF D2 19 15 16 5 14 15 8 84
10 Sondre Amundsen NA D2 15 14 15 13 5 13 6 75
11 Trond Oskar Kristiansen Enebakk JFF D2 19 14 11 3 6 3 1 56
Klasse E1
1 Øistein Olsen Nannestad JFF E1 25 25 25 16 23 25 23 139
2 Willy Henriksen Trøgstad JFF E1 25 23 25 17 25 21 9 136
3 Othar Hvaal Lardal JFL E1 25 18 25 16 25 25 22 134
4 Odd Grønberg Osen JFL E1 23 25 25 13 23 25 18 134
5 Willy Johannessen Nesodden JFF E1 23 17 25 19 25 23 13 132
6 Håvard Rui Ullensaker JFF E1 23 23 21 19 21 21 10 128
7 Ole Kristian Lillemoen Gran JFF E1 21 19 25 18 23 18 9 124
8 Ottar Sørum Buskeruds JFF E1 25 17 25 12 19 25 21 123
9 Johan Lund Båstad Grunneier JFF E1 23 21 23 19 17 20 19 123
10 Jan Erik Stensrud Blaker JFF E1 21 25 16 15 16 16 7 109
11 Martin Martinsen Båstad Grunneier JFF E1 19 21 21 18 18 9 3 106
12 Øyvind Kvåle Oslo JFF E1 21 17 23 8 6 18 13 93
13 Sverre Ivar Hoel Blaker JFF E1 21 15 20 13 12 10 3 91
14 Rolf Hovda Nittedal & Hakadal Skog jf. E1 19 9 16 14 17 6 2 81
15 Torbjørn Hagen Aurskog JFF E1 19 17 16 11 0 0 0 63
16 Birger Larsen Lunner JFF E1 9 17 11 5 6 0 0 48
Klasse E2
1 Jan Sigurd Foss Oslo JFF E2 23 25 23 25 21 21 12 138
2 Egil Digerås Blaker JFF E2 23 21 21 25 23 23 12 136
3 Hans Jahren Nannestad JFF E2 19 21 23 21 23 25 18 132
4 Ivar Wold Skiptvet JFF E2 19 25 23 23 23 15 10 128
5 Arne Luke Ullensaker JFF E2 21 23 21 21 16 20 18 122
6 Odd Arne Rustad Mo JFF Nord-Odal E2 19 23 17 23 18 15 9 115
7 Asbjørn Berger Aurskog JFF E2 21 17 23 23 12 14 5 110
8 Olaf Steinsland Rælingen JFF E2 15 15 17 25 12 14 7 98
9 Torbjørn Gundersen Enebakk JFF E2 17 19 23 16 11 12 4 98
10 Egil Sandås Enebakk JFF E2 19 15 16 23 11 8 3 92
Klasse F
1 Sigrid Lykkjen Skaubygda JFF Frogn F 19 21 19 18 21 17 6 115
2 KAROLINE HOLTKLIMPEN Øyer-Tretten JFF F 21 19 23 13 20 18 10 114
3 Lill Gundersen Enebakk JFF F 23 14 21 13 19 21 13 111
4 Tone Hagen Ullensaker JFF F 19 17 21 8 16 25 12 106
5 Ingvild Knutsen Lunner JFF F 21 19 17 16 19 8 6 100
6 Anne Berit Klinge Holtop Enebakk JFF F 21 12 21 18 13 14 7 99
7 Kari-Anne Aanerud Blaker JFF F 21 19 17 6 16 16 8 95
8 May Oldervik Lillestrøm og Strømmen JFF F 14 17 14 6 11 18 12 80
9 Annie Strand Aurskog JFF F 19 14 23 0 11 12 4 79
10 Marte Haugland Enebakk JFF F 15 14 9 6 13 8 4 65
Klasse Gj
1 Steinar Vestby Gjest Gj 19 25 21 15 21 23 12 124
2 SIMEN NÆSS Bjørkelangen JFF Gj 21 23 19 14 23 16 8 116
3 Joar Lund Sørum JF Gj 17 21 21 18 17 14 5 108
4 SIGBJØRN NÆSS Bjørkelangen JFF Gj 19 23 16 8 21 20 14 107
5 JO Rønning Gjest Gj 14 12 19 18 23 18 13 104
6 pål arne kirkeby Sørum JF Gj 19 17 21 8 17 15 8 97
7 Arild Skaug Gjest Gj 19 23 19 13 3 16 11 93
8 Hans Imshaug Gjest Gj 17 17 14 16 8 8 3 80
9 Johannes Hindrum Kvalvik Gjest Gj 10 16 11 5 11 10 5 63
Klasse JA
1 Kristian Eid Blaker JFF JA 25 25 25 21 25 25 19 146
2 Øystein Hoel Blaker JFF JA 25 23 25 25 23 25 16 146
3 Eigil Lorentzen Trøgstad JFF JA 23 23 25 25 20 25 16 141
4 Ole Andreas Nygaard Skiptvet JFF JA 23 23 25 21 23 25 20 140
5 Inge Mork Enebakk JFF JA 25 25 23 20 23 23 16 139
6 Thomas Løvåsdal Buskeruds JFF JA 21 23 25 23 23 23 11 138
7 Knut Engebretsen Blaker JFF JA 23 23 25 21 23 23 18 138
8 Jon Martin Kristiansen Skiptvet JFF JA 25 25 25 12 25 25 22 137
9 Espen Nerdrum Hemnes JFF JA 25 23 25 19 20 25 19 137
10 Bjørn Terje Lund Blaker JFF JA 25 25 25 10 25 25 15 135
11 Lars Ole Hoel Blaker JFF JA 21 25 25 16 23 25 16 135
12 Svein Olsen Enebakk JFF JA 25 21 25 18 21 25 15 135
13 Kjell Gunnar Lund Båstad Grunneier JFF JA 25 21 25 21 23 20 13 135
14 Roar Sandås Enebakk JFF JA 25 19 25 18 21 25 21 133
15 Trygve Kongsvold Larssen Ås JFF JA 23 21 25 20 19 25 17 133
16 Ronny Fjeldskogen Hemnes JFF JA 23 21 23 21 16 25 15 129
17 OlePetter Mikkelrud Aurskog JFF JA 19 23 21 21 17 25 20 126
18 Anja Teig Enebakk JFF JA 25 21 25 16 16 21 14 124
19 Lars Kristian Grøndahl Udnes JFF JA 25 19 23 8 25 23 15 123
20 Wemunn Aabø Oslo JFF JA 23 25 25 11 16 23 20 123
21 Tom Zahl Pedersen Skaubygda JFF Frogn JA 19 18 23 19 18 25 20 122
22 Kjetil Knutsen Lunner JFF JA 19 23 18 20 21 21 9 122
23 Rune Øberg Kristiansen Enebakk JFF JA 23 19 25 8 23 23 16 121
24 John Hermann Bakke Lardal JFL JA 25 21 25 16 15 19 8 121
25 Tom Skybak Sarpsborg OJFF JA 23 25 25 11 19 18 11 121
26 Asbjørn Nilsen Svinndal JFF JA 23 23 23 19 11 21 9 120
27 Kjetil Engebretsen Hemnes JFF JA 21 25 17 23 25 5 5 116
28 Per Morten Skogstad Sørkedalen JFF JA 23 23 23 6 15 25 20 115
29 Kay Kvisler Skiptvet JFF JA 25 23 23 9 21 13 9 114
30 Joakim Bro Skiptvet JFF JA 23 23 25 11 17 14 6 113
Klasse JB
1 Arve Hellerud Blaker JFF JB 25 23 25 15 25 25 22 138
2 Vidar Holtop Enebakk JFF JB 21 21 23 21 25 25 17 136
3 Ivar Langerud Kongsvinger JFF JB 25 21 25 15 23 25 23 134
4 Ole Jonny Delerud Blaker JFF JB 25 23 21 19 20 25 18 133
5 Kim-Vidar Bogen Skiptvet JFF JB 21 23 23 19 23 23 16 132
6 Alf Eivind Sandbraaten Sørkedalen JFF JB 25 23 25 23 23 13 8 132
7 Dag Sukke Heradsbygd Jff JB 23 19 25 16 23 25 18 131
8 Ingar Woll Oslo JFF JB 23 23 25 15 23 21 10 130
9 Knut Helge Torskenæs Sarpsborg OJFF JB 25 19 23 13 25 23 15 128
10 Steffen Johansen Heradsbygd Jff JB 21 23 23 21 11 25 19 124
11 Roland Blomquist Ås JFF JB 21 21 21 16 21 23 13 123
12 Bjørn Hoel Skiptvet JFF JB 23 21 21 17 23 18 11 123
13 Ole Anders Stenby Blaker JFF JB 17 21 25 21 14 23 15 121
14 Jan Arild Hoel Øststranda JFF JB 19 21 23 18 21 19 9 121
15 Tommy Solbakken Øststranda JFF JB 19 23 25 16 20 17 10 120
16 Olav Gaaren Oslo JFF JB 19 19 23 14 19 25 13 119
17 Kjell-Morten Evensen Bjørkelangen JFF JB 19 19 21 17 19 23 11 118
18 Henning Krogh Blaker JFF JB 21 21 25 21 11 18 9 117
19 Øyvind Haugan Blaker JFF JB 23 17 21 13 19 21 10 114
20 Ole Andreas Haugland Enebakk JFF JB 19 21 18 16 21 19 10 114
21 Emil Kvernhaugen Norum Sør-Odal JFF JB 21 25 21 14 17 16 9 114
22 Arne Sandnes Blaker JFF JB 23 21 19 18 16 14 5 111
23 Morten Nicolai Hovde NA JB 21 19 23 18 10 18 10 109
24 Henning Holtet Båstad Grunneier JFF JB 21 19 23 8 19 18 9 108
25 Verner Bjerkvik Ås JFF JB 21 19 23 8 11 25 18 107
26 Jan Olav Johansen Osen JFL JB 17 23 21 8 21 17 7 107
27 Magne Bergum Høland JSK JB 17 23 21 14 18 11 4 104
28 Rolf Kristian Fevik Gjerdrum JFF JB 20 21 19 8 14 20 13 102
29 Synnøve Gillingsrud Båstad Grunneier JFF JB 21 19 25 8 9 16 8 98
30 Håkon Fevik Gjerdrum JFF JB 5 16 16 21 15 19 9 92
31 Raymond Haugen Larsen Fenstad JFF JB 19 21 25 11 10 5 3 91
32 Asbjørn Stetzer Lunde Blaker JFF JB 19 12 19 6 19 11 4 86
Klasse JC
1 Jakob Andreas Moen Sørum JF JC 25 21 21 16 18 23 14 124
2 Mikael Mikalsen Skiptvet JFF JC 19 21 25 18 19 21 13 123
3 Lasse Andersen Oslo JFF JC 25 21 25 11 17 23 13 122
4 Leif Tønneberg Høland JSK JC 21 21 23 14 19 23 11 121
5 Lasse Sundem-Eriksen Gjerdrum JFF JC 17 23 25 6 21 25 22 117
6 Atle Ove Hagen Ullensaker JFF JC 21 19 21 16 16 23 13 116
7 Tommy Tørnby Udnes JFF JC 19 21 21 16 21 18 10 116
8 Stian Furulund Sørum JF JC 25 19 19 6 25 21 11 115
9 Knut Olav Klever Rakkestad og Degernes JFF JC 23 19 25 16 16 16 8 115
10 Bergthor Antonsson Nannestad JFF JC 21 19 21 16 17 18 13 112
11 Frode Linna Enebakk JFF JC 21 17 17 19 21 17 8 112
12 Roy Bergersen Udnes JFF JC 23 21 23 6 19 18 13 110
13 Kjetil Thoreid Blaker JFF JC 16 12 21 18 21 21 10 109
14 Geir Sverre Vorland Skiptvet JFF JC 21 18 21 11 19 19 8 109
15 Rune Lien Heradsbygd Jff JC 19 18 23 20 14 15 9 109
16 Anders J. Lund Nannestad JFF JC 21 12 21 8 23 23 12 108
17 Gøran Børli NA JC 16 19 23 21 13 16 8 108
18 Dan Lystad Sørum JF JC 19 19 16 9 19 25 17 107
19 Terje Holden Bjørkelangen JFF JC 17 23 19 5 23 20 14 107
20 Haakon Ingvaldsen Blaker JFF JC 21 21 19 11 19 16 7 107
21 Øyvind Engelstad Enebakk JFF JC 19 25 18 11 21 13 5 107
22 Eilert Torsnes Enebakk JFF JC 19 19 23 19 18 8 6 106
23 Tryggve Tønneberg NA JC 25 15 21 16 13 15 9 105
24 Fredrik Sæthern Eidskog JFF JC 17 15 21 19 23 10 5 105
25 Tor Erik Nilsen Svinndal JFF JC 21 14 23 16 21 10 8 105
26 Knut Barsnes Laache Gjerdrum JFF JC 23 25 21 6 21 9 3 105
27 Roger Ludvigsen Sør-Odal JFF JC 21 19 17 18 17 12 4 104
28 inge henning Mjønerud Sørum JF JC 19 19 18 8 21 18 9 103
29 Birger Ryeng Sør-Varanger JFF JC 19 23 15 11 21 14 7 103
30 Olaf Aanerud Blaker JFF JC 19 21 19 8 16 19 9 102
31 Kujtim Mustafovski Oslo JFF JC 17 14 23 3 21 23 13 101
32 Kristian Braathen Oslo JFF JC 21 19 21 5 21 13 6 100
33 Tor Erik Baksaas Andersen Enebakk JFF JC 19 17 19 14 19 10 6 98
34 John Lauritsen Aurskog JFF JC 17 23 14 8 18 13 8 93
35 Eivind Henriksen Oslo JFF JC 21 23 18 14 3 13 8 92
36 knut hovland Lunner JFF JC 23 16 23 14 6 10 7 92
37 Andreas Skaarer NA JC 9 17 19 11 19 13 11 88
38 Pål Christian Hornås Bjørkelangen JFF JC 19 17 19 10 11 9 3 85
39 Sigurbjörn Arnarson Nannestad JFF JC 21 17 14 8 19 6 2 85
40 Jon Einar Tveter Karlsen Frogn JFF JC 16 15 16 3 14 12 4 76
41 Neil Andreas Haakonsen Solemskogen JFF JC 11 15 17 5 18 9 3 75

Generert av TreffData

Blaker JFFF ønsker velkommen til sitt tradisjonelle jaktfeltstevne på Dammerud søndag 23.2.2014 kl.09.00. Løypa går i samme trase ‘som tidligere og ingen hold er over 175 meter.

Årets løype;

Hold 1 Tiur sittende ca. 70m innertreff 2- ring.

Hold 2 Bever stående ca. 25m innertreff 2-ring.

Hold 3 Skjære sittende ca. 50m.

Hold 4 Ravn stående ca. 70m.

Hold 5 Grevling sittende ca. 175m innertreff 1-ring.

Hold 6 Bjørn sittende ca. 155m yttertreff 1-ring / innertreff 2-ring.

Det blir skiltet på FV 170 mellom Fetsund og Aurskog i krysset FV 170/ Vigernesvegen i Sørum. UTM koordinater til skytebanen er 59.93462N 11.33394Ø.

PÅMELDING: njffstevner.no

Oppmøte for registrering og betaling minimum 30 minutter før start, ellers kan reservert plass tildeles en annen deltager.

Spørsmål kan rettes til stevneleder Øystein Hoel 91803602.

Det er også mulig å melde seg på ved oppmøte mellom kl.09 og 12.

Priser: A, B, E1, E2, JA, JB, JC, F: kr.150 / D1, D2: kr.100,-

 

Riflebanen er da åpen for jaktfelttrening lørdager fra 09.00-14.00,
fra januar til og med april.
Lørdag 22/2-14 er banen stengt for trening, da det skal forbredes
til jaktfeltstevne.

Klubbmesterskap Løpeelg tirsdag 25/6-13. Påmelding fra kl. 18.00-19.00. Ingen trening denne dagen.

Resultater før omgang. Dobbeltstevne Blaker JFF / Høland JSK 15.06.2013.

 

 

Navn

Klubb

Klasse

Blaker

Inner

Høland

Inner

Sum

Inner

Magne Holmbro

Høland JSK

A

100

19

100

18

200

37

Kent Halvorsen

Høland JSK

A

99

14

99

13

198

27

Jon Martin Kristiansen

Skiptvedt JFF

JA

100

14

98

13

198

27

Anders Fosshaug

Høland JSK

A

99

16

98

14

197

30

Henning Utti

Høland JSK

A

99

11

96

16

195

27

Jarle Soot

Høland JSK

JA

98

15

96

12

194

27

Lars Klemet Strand

Høland JSK

A

98

11

95

12

193

23

Ronny Fjeldskogen

Hemnes JFF

JA

100

15

93

14

193

29

Jan Nygaard

Nannestad JFF

A

97

13

95

12

192

25

Ole Mathias Fjeldskogen

Hemnes

JA

93

11

98

13

191

24

Kjetil Fjeldvang

Blaker JFF

D2

92

13

98

13

190

26

Tom Johannessen

Hemnes JFF

JA

91

9

96

12

187

21

Knut Engebretsen

Blaker JFF

JA

98

7

89

10

187

17

Odd Martin Habberstad

Høland JSK

B

93

14

93

9

186

23

Øystein Hoel

Blaker JFF

JB

98

13

88

9

186

22

Kai Fjeldvang

Blaker JFF

A

95

11

90

10

185

21

Bengt Magnusson

Vestmarka

Gjest

92

9

90

9

182

18

Ole Martinsen

Trøgstad JFF

B

91

10

90

8

181

18

Ingar Gjersrud

Enebakk JFF

B

90

9

90

10

180

19

Bjørn Bogen

Skiptvedt JFF

E1

86

9

94

11

180

20

Ole Andreas Nygaard

Skiptvedt JFF

JC

99

14

77

10

176

24

Hans Olav Røtterud

Nannestad JFF

A

91

9

83

9

174

18

Mona Holmbro Engebretsen

Høland JSK

B

87

9

82

10

169

19

Magne Bergum

Høland JSK

JB

74

8

95

11

169

19

Øyvind Brustad

Nannestad JFF

A

95

12

74

12

169

24

Rune Øberg Kristiansen

Enebakk JFF

JB

88

10

81

10

169

20

Jan Ingar Stensrud

Blaker JFF

JB

89

6

79

7

168

13

Henrik Magnusson

Vestmarka

Gjest

79

10

88

9

167

19

Øystein Lie

Svinndal JFF

JC

84

9

82

6

166

15

Ole Anders Stenby

Blager JFF

JB

84

8

79

10

163

18

Inge Mork

Enebakk JFF

JA

79

11

84

9

163

20

Kim-Vidar Bogen

Skiptvedt JFF

JC

72

9

85

10

157

19

Bjørn Holmbro

Høland JSK

E2

72

10

73

7

145

17

Egil Bjørkås

Enebakk JFF

B

65

4

80

8

145

12

Frida Magnusson

Vestmarka

Gjest

79

8

63

9

142

17

Lill Gundersen

Enebakk JFF

F

73

5

69

6

142

11

Preben Prestby

Skiptvedt JFF

JC

64

2

70

5

134

7

Jonas Holmbro

Høland JSK

D1

61

3

48

1

109

4

Egil Lorentzen

Trøgstad JFF

JA

93

8

93

8

Jan Tore Skedsmo

Nannestad JFF

D2            92           12

 

 

92

12

Espen Nerdrum

Kristian Eid

Jan Arild Hoel

Jon Tore Gravdal

Kristine Gangnæs

Erik Kjelstrup

Håvard Jogerud

Trond Hoel

Hemnes JFF

Blaker JFF

Øststranda JFF

Trøgstad JFF

Høland JSK

Ski JFF

Høland JSK

Kongsvinger JFF

JC

JC             87             9

JC             85             8

E1

F

E2

E1

JC             56             3

90

 

 

76

71

66

60

9

 

 

7

8

9

9

90

87

85

76

71

66

60

56

9

9

8

7

8

9

9

3

 

 

Kopirett © 2018 Blaker Jeger og Fiskerforening. Alle rettigheter reservert.
Joomla! er fri programvare utgitt under GNU General Public License.
 

Besøkende

Vi har 124 gjester og ingen medlemmer på besøk.

Annonser/Linker