Grasrot

 

 

Statistikk 2014

Ant. spillere 73

pr.31.12.2014 Kr.23.883.-

 Statistikk 2015

Ant.spillere 71

Pr.31.12.2015 Kr.24.073.-

 Statistikk 2016

Ant. spillere 73

Pr.31.12.2016 Kr.28.222.-

Statestikk 2017

Ant.spillere 73

Pr.13.4.2017 Kr.7654.-

Blaker JFF og Høland JSK avholder dobbeltstevne elgskyting 15 juni.

Påmelding : Blaker   kl.09.00/ 11.00.Høland kl 11.00/ 13.00.

20 skudds stevner med mesterskap. Samlet premiering. Cup-skyting,lag ( 3-mannslag).

VEL MØTT.

Elgbanen:

Elgbanen åpner tirsdag 23/4-13. Åpent på tirsdager fram til 27/8-13. Stengt i juli. Skytingen starter kl 18.00.

Riflebanen:

Trening og oppskyting til storviltprøven starter mandag 6/5-13. Åpent hver mandag fram til 9/9-13. Stengt i juli. Skytingen starter kl 18.00

Treningsavgift:

Sesongavgift: medlem Kr:250,- (husk medlemskortet), ikke medlem Kr:500,-.

Kveldsavgift: medlem Kr: 50,- (husk medlemskort), ikke medlem Kr 100,-

Patronerpriser:

6,5x55 Kr 350,-  308w Kr: 400,-  30-06 Kr: 400,-

 

Klubbmesterskap LøpeElg: tirsdag 25/6-13 kl. 18.00.

Jegermester: lørdag 17/8-13 kl. 10.00.

 

 

Resultater klasse JaktFelt Dammerud 24. feb. 2013

StevneID: 13JF0104 - Arrangør: Blaker JFF - 24.02.2013 16:55:33
PlassNavnForeningKlasseH1H2H3H4H5H6SkilleSum
Klasse A
1 Magne Holmbro Høland JSK A 25 25 25 25 25 25 16 150
2 Lars Klemet Strand Høland JSK A 25 25 23 25 25 25 15 148
3 Øyvind Brustad Nannestad JFF A 25 25 25 25 23 25 21 148
4 Thomas Bråthen Høland JSK A 25 25 25 25 23 25 17 148
5 Glenn Thomas Ugulen Buskeruds JFF A 25 25 23 25 23 25 24 146
6 Anders Fosshaug Høland JSK A 25 25 23 25 23 25 22 146
7 Hans Olav Røtterud Nannestad JFF A 25 23 25 25 25 23 19 146
8 Kent Halvorsen Høland JSK A 25 25 25 25 23 23 11 146
9 Wemunn Aabø Oslo JFF A 23 25 25 23 25 23 16 144
10 Tore-Bjørn Edseth Nannestad JFF A 25 25 23 25 25 20 13 143
11 Mona Holmbro Engebretsen Høland JSK A 23 25 23 25 21 25 21 142
12 Jan Nygård Nannestad JFF A 23 25 25 23 23 23 18 142
13 Jostein Bråten Eidskog JFF A 23 25 25 25 21 23 13 142
14 Erik Tandberg Buskeruds JFF A 25 25 23 25 18 25 21 141
15 Jan Fredrik Ørmen Buskeruds JFF A 25 25 23 23 21 21 11 138
16 Ingar Gjersrud Enebakk JFF A 25 25 21 25 13 25 14 134
17 Kai Fjeldvang Blaker JFF A 25 25 21 23 13 25 20 132
Klasse B
1 Willy Johannessen Nesodden JFF B 25 25 25 25 25 20 14 145
2 Odd Martin Habberstad Vestby JFF B 23 21 25 23 25 21 6 138
3 Kjetil Knutsen Lunner JFF B 19 25 23 20 23 23 13 133
4 Magne Bergum Høland JSK B 23 25 19 21 23 21 14 132
5 Albrigt Hauglid Nannestad JFF B 25 25 25 21 11 23 9 130
6 Morten Moen Gjerdrum JFF B 23 23 19 19 14 23 15 121
7 Jan Edgar Granli Aurskog JFF B 23 23 21 17 13 23 18 120
Klasse D1
1 Ragnhild Sangen Billingsø Eidskog JFF D1 21 25 25 19 23 25 10 138
2 Henrik Sandås Enebakk JFF D1 12 21 25 25 25 21 11 129
3 Halvar Sekkelsten Daljord Hedrum JFL D1 17 20 11 13 9 14 6 84
4 Jonas Holmbro Høland JSK D1 3 11 17 14 18 0 0 63
Klasse D2
1 Vegard Billingsø Eidskog JFF D2 25 25 21 25 23 25 19 144
2 Jan Tore Skedsmo Nannestad JFF D2 25 25 25 25 16 19 10 135
3 Marius Nerdrum Hemnes JFF D2 23 25 21 23 11 23 13 126
4 Kjetil Fjeldvang Blaker JFF D2 25 25 23 21 23 8 4 125
5 KJETIL TOREID Blaker JFF D2 17 14 17 21 6 19 10 94
Klasse E1
1 Øistein Olsen Nannestad JFF E1 25 25 23 25 21 25 21 144
2 Halvor Mørk Blaker JFF E1 25 25 23 25 23 17 8 138
3 Jakob Jødahl Blaker JFF E1 25 23 21 20 21 18 10 128
4 Håvard Rui Ullensaker JFF E1 25 25 19 19 14 19 7 121
5 Rolf Hovda Nittedal & Hakadal Skog jf. E1 19 21 19 19 20 21 11 119
6 Jan Erik Stensrud Blaker JFF E1 17 21 21 21 17 14 8 111
7 Ole Steinar Løvstad Gjerdrum JFF E1 21 19 17 21 5 16 10 99
8 Paal Sørensen Bærum JFF E1 21 19 16 9 18 8 3 91
9 Sverre Ivar Hoel Blaker JFF E1 17 16 19 9 6 16 12 83
10 Øistein Hellerud Blaker JFF E1 8 14 12 14 3 21 8 72
Klasse E2
1 Hans Jahren Nannestad JFF E2 23 25 25 23 25 16 8 137
2 Egil Digerås Blaker JFF E2 21 23 23 23 25 21 16 136
3 Heinz Nitschke Nittedal & Hakadal Skog jf. E2 23 23 19 18 25 21 14 129
4 Ole Swang Oslo JFF E2 21 23 20 21 25 19 11 129
5 Kjell Krogstad Blaker JFF E2 19 23 18 19 14 20 12 113
6 Asbjørn Berger Aurskog JFF E2 25 21 21 19 8 11 5 105
7 Olaf Steinsland Rælingen JFF E2 14 16 21 23 13 13 6 100
8 Egil Sandås Enebakk JFF E2 17 18 14 14 16 5 3 84
9 Leonhard Økland Nesodden JFF E2 12 16 19 9 19 3 1 78
Klasse F
1 Sigrid Lykkjen Skaubygda JFF Frogn F 23 23 17 21 10 23 16 117
2 Randi Snefjellå Oslo JFF F 21 23 14 14 16 11 4 99
3 Anne Berit Klinge Holtop Enebakk JFF F 23 23 12 21 0 8 5 87
4 Annie Øverli Strand Lørenskog SS F 14 23 15 17 8 8 4 85
5 Toril Karlsnes Aurskog JFF F 6 12 11 8 0 20 11 57
Klasse Gj
1 Tommy Tørnby Gjest Gj 21 25 23 23 21 23 13 136
2 Joar Lund Gjest Gj 23 23 19 25 23 21 11 134
3 Hans Imshaug Gjest Gj 17 23 19 17 21 18 11 115
4 Pål Arne Kirkeby NA Gj 19 21 21 19 21 11 5 112
5 Anne Rebekka Øiseth Høland JFF Gj 21 3 17 18 19 18 12 96
6 Herbjørn Kongtorp NA Gj 17 16 15 16 11 3 1 78
Klasse JA
1 Øystein Hoel Blaker JFF JA 25 25 21 25 23 25 16 144
2 Kristian Eid Blaker JFF JA 25 25 25 21 23 25 20 144
3 Knut Engebretsen Blaker JFF JA 25 25 25 25 21 23 9 144
4 Ole Gudem Asker JFF JA 23 25 23 23 23 25 18 142
5 Tom Zahl Pedersen Skaubygda JFF Frogn JA 25 25 21 25 21 25 16 142
6 Roar Sandås Enebakk JFF JA 23 25 25 23 21 25 21 142
7 Bjørn Terje Lund Blaker JFF JA 25 25 23 25 18 25 17 141
8 Kristoffer Clausen Blaker JFF JA 25 25 25 23 16 25 19 139
9 Odd Engen Glomsrudkollens JFF JA 21 25 21 25 21 25 16 138
10 Inge Mork Enebakk JFF JA 25 23 23 21 25 21 9 138
11 Tom Johannessen Blaker JFF JA 23 25 21 25 23 21 12 138
12 Lars Ole Hoel Blaker JFF JA 25 23 23 23 18 25 17 137
13 Rune Øberg Kristiansen Enebakk JFF JA 23 25 20 25 20 23 14 136
14 Geir Løvstad Gjerdrum JFF JA 25 25 23 23 16 23 15 135
15 Espen Nerdrum Hemnes JFF JA 25 25 23 21 18 21 11 133
16 Knut Andrè Holøien Eidskog JFF JA 21 18 23 21 23 25 20 131
17 Tommy Solbakken Øststranda JFF JA 25 23 21 25 11 25 17 130
18 Amund Brede Svendsen Bærum JFF JA 17 25 19 23 16 25 18 125
19 Bjørn Ivar Kristiansen Eidsvoll Skog JFF JA 17 17 19 19 23 23 12 118
20 Bjørnar Galby Skaubygda JFF Frogn JA 25 20 17 17 16 20 14 115
21 Karl Anton Fure Glomsrudkollens JFF JA 19 21 21 21 21 11 4 114
22 Frank Hage Enger Galterud JF og Friluftsfor. JA 0 3 21 25 15 16 7 80
Klasse JB
1 Arve Hellerud Blaker JFF JB 25 25 25 23 21 25 19 144
2 Jo Henning Stenby Blaker JFF JB 25 23 21 25 23 25 19 142
3 Mads Wiel Hemnes JFF JB 25 25 23 23 21 25 21 142
4 Lars Kampenhaug Bærum JFF JB 25 25 23 21 19 23 11 136
5 Lars Lystad Nannestad JFF JB 23 25 23 25 19 21 11 136
6 Lars Kristian Grøndahl Udnes JFF JB 25 25 21 25 16 23 17 135
7 Kjetil Engebretsen Hemnes JFF JB 23 23 21 21 23 23 15 134
8 Anja Teig Enebakk JFF JB 20 25 19 23 23 23 15 133
9 OlePetter Mikkelrud Aurskog JFF JB 21 25 21 23 20 23 17 133
10 Vidar Holtop Enebakk JFF JB 25 23 14 23 23 23 14 131
11 Ole Swang Oslo JFF JB 25 25 25 21 15 20 14 131
12 Tony Rybråten Galterud JF og Friluftsfor. JB 25 23 21 18 19 23 16 129
13 Ole Jonny Delerud Blaker JFF JB 25 19 19 23 19 23 11 128
14 Arne Sandnes Blaker JFF JB 13 25 23 25 21 21 10 128
15 Fredrik Heltzen Skaubygda JFF Frogn JB 25 23 23 19 11 25 19 126
16 Henning Krogh Blaker JFF JB 17 25 19 23 19 23 14 126
17 Kjell-Morten Evensen Bjørkelangen JFF JB 25 25 15 23 18 20 11 126
18 Espen Wandås Lørenskog Sportsskyttere JB 23 25 19 19 16 23 12 125
19 Ståle Harsheim Blaker JFF JB 25 23 21 18 14 23 13 124
20 Ole Anders Stenby Blaker JFF JB 25 25 21 21 14 13 5 119
21 Øivind Larsen Blaker JFF JB 21 25 15 23 14 15 13 113
22 Ole Andreas Haugland Enebakk JFF JB 23 23 19 15 21 12 4 113
23 Olav Gaaren Oslo JFF JB 19 23 23 19 9 18 9 111
24 Ingvild Knutsen Lunner JFF JB 23 23 19 21 16 6 2 108
25 Jan Ingar Stensrud Blaker JFF JB 14 25 14 19 16 18 8 106
26 Bjørn Udnes Øststranda JFF JB 19 25 23 11 11 16 12 105
27 Leif Økland Nesodden JFF JB 17 21 15 11 11 16 11 91
28 Christoffer Torp Lørenskog Sportsskyttere JB 23 25 11 0 0 0 0 59
Klasse JC
1 Roy Bergersen Udnes JFF JC 25 25 21 23 11 25 12 130
2 Freddy Jensen Bærum JFF JC 16 23 14 23 25 25 16 126
3 Torleif Mørk Blaker JFF JC 23 21 17 17 18 25 17 121
4 Rolf Kristian Fevik Gjerdrum JFF JC 25 23 12 21 14 25 19 120
5 Jens Petter Kamperud Blaker JFF JC 21 23 19 18 23 15 10 119
6 Stian Kokkin Blaker JFF JC 23 25 19 14 11 25 13 117
7 Trond Daljord Hedrum JFL JC 23 21 17 20 23 13 6 117
8 Leif Tønneberg Høland JSK JC 19 25 19 19 16 17 6 115
9 MARIUS NÆSS Blaker JFF JC 23 25 17 17 9 23 16 114
10 Johny Mork Delerud Blaker JFF JC 19 21 21 21 15 16 5 113
11 Håkon Vangberg Blaker JFF JC 20 21 19 19 11 21 10 111
12 Øyvind Engelstad Enebakk JFF JC 19 19 19 21 14 19 10 111
13 Håkon Fevik Gjerdrum JFF JC 19 25 21 23 3 19 7 110
14 Tom Erik Fladeby Imshaug Blaker JFF JC 21 21 19 23 18 5 4 107
15 Bergthor Antonsson Ullensaker JFF JC 23 23 19 18 8 15 8 106
16 Rune Pettersen Nannestad JFF JC 25 19 17 19 14 12 4 106
17 Ole Dølgaard Eid Blaker JFF JC 21 19 17 17 11 20 16 105
18 Eivind Henriksen Oslo JFF JC 21 23 15 16 11 18 9 104
19 Atle Johnsen Gjerdrum JFF JC 17 23 14 21 9 19 8 103
20 Benjamin Vangen Blaker JFF JC 17 18 19 21 17 9 0 101
21 Haakon Ingvaldsen Blaker JFF JC 23 19 23 14 10 11 2 100
22 Lars Kjetil Mikkelrud Nyberg Aurskog JFF JC 23 25 9 21 9 11 4 98
23 John Lauritsen Aurskog JFF JC 17 18 15 15 11 20 13 96
24 pål hornås Bjørkelangen JFF JC 17 23 25 8 13 9 3 95
25 Mangnus Hasel Sollihøgda JFF JC 19 12 19 11 15 17 6 93
26 Tryggve Tønneberg Høland JSK JC 25 25 12 15 3 10 6 90
27 Jan Robert Moen Aurskog JFF JC 16 21 9 19 10 14 5 89
28 Hand Arild Johansen Sørum JF JC 19 16 17 19 3 12 4 86
29 Håkon Fredriksen Øststranda JFF JC 23 21 11 3 18 9 3 85
30 Sigurbjørn Anarson Vestmarka JFF JC 17 16 6 14 6 18 14 77
31 Elvar Antonsson Udnes JFF JC 0 21 17 14 13 11 4 76
32 Ole Fredrik Haugland Enebakk JFF JC 14 19 12 14 8 3 1 70
33 Leif Stenby Blaker JFF JC 9 14 15 8 6 5 2 57

Blaker JFFF ønsker velkommen til sitt tradisjonelle jaktfeltstevne på Dammerud søndag 24.2.2013 kl.09.00. Løypa går i samme trase`som tidligere og ingen hold er over 160m.

Årets løype;

Hold.1 sittende 70m. Tiur

Hold.2 sittende 100m. Bever

Hold.3 stående 40m Grevling

Hold.4 sittende 100m Ravn

Hold.5 stående 60m Jerpe

Hold.6 sittende 160m Bjørn

Det blir skilttet på FV 170 mellom Fetsund og Aurskog i krysset FV 170/ Viggernesvegen i Sørum. UTM koordinater til skytebanen er 59.93462N 11.33394Ø.

PÅMELDING: njffstevner.no

Oppmøte for registrering og betaling minimum 30 minutter før start, ellers kan reservert plass tildeles en annen deltager. Spørsmål kan rettes til stevneleder Øystein Hoel 91803602.

Det er også mulig å melde seg på ved oppmøte mellom kl.09 og 12.

Priser: A, B, E1, E2, JA, JB, JC, F: kr.150 / D1, D2: kr.100,-

Nytt i år er en gavepremie,KKC stokk til trekning blant de som deltar, forutsetningen er at vinner er tilstede og mottar premien. Stokken tilpasses til vinnerens våpen.

Gaven er gitt av Ing. Aaberg AS og Tayloroutdoors AS.

Arve Hellerud klarte kunststykket å forsvare seieren i Jegermesteren 2011. Dermed tok han i år "The Double", da han også ble klubbmester i jegertrap! Han fikk skarp konkurranse, og hakk i hæl bak ham etter at siste lerdue på sportingdelen var avslutttet, var Knut Engebretsen. Øystein Hoel tok tredjeplassen.

Jegermesteren trakk 20 jegere til konkurransen i år som i fjor, og det var en hyggelig og morsom seanse!

Blaker Jeger og Fiskerforening gratulerer Arve Hellerud med seieren.

Her er komplett resultatliste etter jegermesteren:

1. Arve Hellerud 176 poeng
2. Knut Engebretsen 172 poeng
3. Øystein Hoel 166 poeng
4. Kjetil Fjeldvang 163 poeng
5. Henning Engen 157 poeng
6. Tom Erik Fladeby Imshaug 155 poeng
7. Kai Fjeldvang 152 poeng
8. Kristian Eid 151 poeng
9. Jo Henning Stenby 145 poeng
10. Ole Jonny Delerud 144 poeng
11. Jan Ingar Stensrud 143 poeng
12. Ole Anders Stenby 137 poeng
13. Kjetil Roos-Bjerke 128 poeng
14. Terje Lund 123 poeng
15. Øyvind Haugan 120 poeng
16. Leif Stenby 109 poeng
17. Trond Sørli 104 poeng
18. Jan Erik Stensrud 100 poeng
19. Øystein Hellerud 99 poeng
20. Sverre Hoel 89 poeng

Her er resultatene fra stevnet 19/2-12.

 

Klasse A 30 Skudd





1 Gjermund Sørum Buskeruds Jff 150(25)




1 Rune Nordby Hemnes Jff 150(25)




1 Ole Mathias Fjeldskogen Hemnes Jff 150(25)




4 Wemunn Aabø Oslo Jeger- og Fiskerforen. 148(22)




5 Kai Fjeldvang Hemnes Jff 146(24)




6 Anette Storeskar Eidskog Jff 146(24)




7 Ingar Sørum Buskeruds Jff 145(19)




8 Lars Erik Sønsterud Åslia Jaktskytterklubb 144(23)




9 Othar Hvaal Lardal Jeger- og Fiskerlag 143(23)




10 Tore Bjørn Edseth Nannestad Jff 142(25)




11 Arnt Sand Enebakk Jff 142(23)




12 Øyvind Brustad Nannestad Jff 142(24)




13 Jan Nygård Nannestad Jff 142(22)




14 Lars Klemet Strand Høland Jaktskytterklubb 139(22)




15 Jan Fredrik Ørmen Buskeruds Jff 138(22)




16 Hans Olav Røtterud Nannestad Jff 138(20)




17 Jostein Bråthen Eidskog Jff 137(18)




18 Ingar Gjersrud Enebakk Jff 136(16)




19 Mona Holmbro Engebretsen Høland Jaktskytterklubb 118(17)












Klasse B 30 Skudd





1 Kent Halvorsen Høland Jaktskytterklubb 144(22)




2 Jarle Soot Høland Jaktskytterklubb 139(23)




3 Marianne Due Sørum Buskeruds Jff 137(25)




4 Rune Viken Trøgstad Jeger og Fisk 133(23)




5 Dag Morten Wisth Lardal Jeger- og Fiskerlag 129(21)




6 Egil Bjørkås Enebakk Jff 127(23)




7 Morten Moen Gjerdrum Jff 125(16)




8 Willy Johannessen Nesodden Jff 120(15)




9 Ronny Pettersen Høland Jaktskytterklubb 109(15)












Klasse D2 30 Skudd





1 Kjetil Fjeldvang Hemnes Jff 142(17)




2 Øyvind Aurbakken Eidskog Jff 140(23)




3 Jan Tore Skedsmo Nannestad Jff 136(19)




4 Henrik Nilsen Eidskog Jff 136(20)




5 Vegard Billingsø Eidskog Jff 128(22)




6 Marte Haugland Enebakk Jff 57(10)












Klasse E1 30 Skudd





1 Øystein Olsen Nannestad Jff 150(23)




2 Willy Henriksen Trøgstad Jeger og Fisk 146(25)




3 Kristian Dolven Utklev Brunlanes Jeger- og Fiskerfor 146(22)




4 Ottar Sørum Buskeruds Jff 138(23)




5 Egil Digerås Blaker Jff 132(21)




6 Halvor Mørk Blaker Jff 131(22)




7 Jon Tore Gravdal Trøgstad Jeger og Fisk 131(22)




8 Oddmar Larsen Åslia Jaktskytterklubb 128(22)




9 Jakob Jødahl Blaker Jff 127(19)




10 Bjørn Bogen Skiptvet JFF 125(9)




11 Svein Qvale Skaubygda JFF Frogn 122(23)




12 Jan Erik Stensrud Blaker Jff 122(14)




13 Leif Billingsø Vestmarka Jeger og Fiskerf. 117(16)




14 Torkel Veidal Svinndal Jff 109(18)




15 Egil Furuseth Blaker Jff 94(16)




16 Rolf Hovda Nittedal & Hakadal Skog jf. 91(11)




17 Sverre Ivar Hoel Blaker Jff 90(15)




18 Øistein Hellerud Blaker Jff 88(20)




19 Jon Stortrøen Blaker Jff 78(14)












Klasse E2 30 Skudd





1 Thor Isetorp Trøgstad Jeger og Fisk 144(18)




2 Jan Sigurd Foss Oslo Jeger- og Fiskerforen. 142(18)




3 Hans Jahren Nannestad Jff 138(19)




4 Arne Granberg Trøgstad Jeger og Fisk 127(14)




5 Olaf Stensland Rælingen Jff 124(17)




6 Torbjørn Gundersen Enebakk Jff 108(13)




7 Leonhard Økland Nesodden Jff 106(11)












Klasse F 30 Skudd





1 Karoline Høver Hansen Oppegård JFF 122(23)




2 Tone Hagen Ullensaker Jff 121(18)




3 May Oldervik Lillestrøm og Strømmen JFF 105(18)




4 Annie Strand Lørenskog Sportsskyttere 94(4)




5 Toril Karlsnes Aurskog Jff 79(10)




6 Vibeke M Svendsen Bærum Jff 74(11)




7 Anne Cecilie Furuseth Blaker Jff 67(6)




8 Line Nor Oslo Jeger- og Fiskerforen. 55(4)












Klasse JA 30 Skudd





1 Ronny Fjeldskogen Hemnes Jff 148(23)




2 Bjørn Ivar Kristiansen Eidsvoll Skog Jff 146(24)




3 Jostein Jahren Nannestad Jff 146(25)




4 Roger Hansen Buskeruds Jff 144(23)




5 Ole Christian Martinsen Trøgstad Jeger og Fisk 142(25)




6 Odd Engen Glomsrudkollens Jff 142(22)




7 Jørgen Norum Åslia Jaktskytterklubb 142(23)




8 Lars Ole Hoel Blaker Jff 142(23)




9 Jon M Kristiansen Skiptvet JFF 141(24)




10 Kristoffer Clausen Blaker Jff 140(21)




11 Øystein Hoel Blaker Jff 138(24)




12 Geir Otto Kristiansen Kongsvinger Jff 137(22)




13 Morten Opsahl Båstad Grunneier Jff 136(22)




14 Jonny Granøe Lillestrøm og Strømmen JFF 136(21)




15 Lars Erik Børli Kongsvinger Jff 136(20)




16 Bengt Martinsen Trøgstad Jeger og Fisk 134(23)




17 Ole Kr Lillemoen Gran Jff 134(18)




18 Vidar Holtop Enebakk Jff 133(21)




19 Knut Engebretsen Blaker Jff 133(18)




20 Lars Lystad Nannestad Jff 132(20)




21 Bjørn Terje Lund Blaker Jff 132(19)




22 Inge Mork Enebakk Jff 132(19)




23 Knut Andre Holøien Eidskog Jff 132(18)




24 Amund Brede Svendsen Bærum Jff 130(23)




25 Rune Øberg Kristiansen Enebakk Jff 130(24)




26 Geir Løvstad Gjerdrum Jff 129(23)




27 Espen Nerdrum Hemnes Jff 129(23)




28 Arve Hellerud Blaker Jff 129(20)




29 Tage Billingsø Eidskog Jff 127(20)




30 Svein Olsen Rælingen Jff 126(22)




31 Magne Bergum Aurskog Jff 126(20)




32 Ingar Woll Oslo Jeger- og Fiskerforen. 119(16)




33 Kjell -Morten Evensen Bjørkelangen Jff 105(18)




34 Bjørnar Galby Skaubygda JFF Frogn 104(8)












Klasse JB 30 Skudd





1 Roar Sandås Enebakk Jff 137(22)




2 Ivar Langerud Kongsvinger Jff 137(24)




3 Kjetil Knutsen Lunner Jff 136(16)




4 Claus De Lange Buskeruds Jff 135(22)




5 Tommy Solbakken Øststranda Jeger og Fiskefor. 134(20)




6 Tom Johannessen Blaker Jff 133(22)




7 Kjell Larsen Nannestad Jff 133(20)




8 Olepetter Mikkelrud Aurskog Jff 132(19)




9 Renate Torp Blaker Jff 131(23)




10 Kristian Eid Blaker Jff 131(19)




11 Tom Olav Hauer Hemnes Jff 130(18)




12 Arild Veidahl Svinndal Jff 129(20)




13 Magnus Utsigt Enebakk Jff 129(19)




14 Kim-Vidar Bogen Skiptvet JFF 129(19)




15 Lars Kristian Grøndahl Udnes Jeger og Fiskeforening 128(19)




16 Ole Andreas Nygård Skiptvet JFF 127(18)




17 Olav Gaaren Oslo Jeger- og Fiskerforen. 125(21)




18 Kjetil Engebretsen Blaker Jff 124(18)




19 Christoffer Torp Lørenskog Sportsskyttere 123(17)




20 Rune Skullerud Bjørkelangen Jff 123(19)




21 Steinar Soot Aurskog Jff 122(22)




22 Andreas Hartz Hedrum Jfl 122(15)




23 Espen Wandås Lørenskog Sportsskyttere 122(0)




24 Øystein Zahl Pedersen Skaubygda JFF Frogn 117(23)




25 Bjørn Udnes Øststranda Jeger og Fiskefor. 117(19)




26 Øivind Larsen Blaker Jff 117(16)




27 Carl Kristian Gjellarn Eidskog Jff 116(17)




28 Øyvind Haugan Blaker Jff 116(22)




29 Kjetil Storaas Hansen Bærum Jff 115(15)




30 Henning Krogh Blaker Jff 114(20)




31 Ole Anders Stenby Blaker Jff 111(18)




32 Leif Økland Nesodden Jff 111(19)




33 Jørn Ragnvald Skullerud Hemnes Jff 109(22)




34 Viggo Johannessen Blaker Jff 105(18)




35 Ole Andreas Haugland Enebakk Jff 103(14)




36 Asbjørn Stetzer Lunde Blaker Jff 100(20)




37 Ingvild Knutsen Lunner Jff 99(11)




38 Morten Grefslie Eidsberg Jff 83(9)












Klasse JC 30 Skudd





1 Jo Henning Stenby Blaker Jff 138(19)




2 Thomas Keidel Oslo Jeger- og Fiskerforen. 136(23)




3 Oddvar Kristiansen Kongsvinger Jff 132(20)




4 Asbjørn Nilsen Svinndal Jff 131(19)




5 Viktor Rønningen Rælingen Jff 131(18)




6 Torleif Mørk Blaker Jff 128(20)




7 Knut Laache Gjerdrum Jff 128(18)




8 Kai Richard Nordby Høland Jeger og Fiskerforenin 126(20)




9 Stian Kristoffersen Glomsrudkollens Jff 125(22)




10 Jens Petter Kamperud Blaker Jff 125(19)




11 Ole Jonny Delerud Blaker Jff 124(18)




12 Emil Norum Sør-Odal Jff 120(20)




13 Jon Trygve Bæraas Høland Jaktskytterklubb 118(20)




14 Leif Tønneberg Høland Jaktskytterklubb 118(18)




15 Kristian Solberg Lørenskog Sportsskyttere 117(21)




16 Rolf Kristian Fevik Gjerdrum Jff 117(18)




17 Stian Haugslien Enebakk Jff 114(17)




18 Jan Granli Aurskog Jff 113(15)




19 Jakob Andreas Moen Hemnes Jff 112(21)




20 Ingar Haugen Oslo Jeger- og Fiskerforen. 112(20)




21 Steinar Wiik Blaker Jff 110(16)




22 Håkon Fevik Gjerdrum Jff 109(13)




23 Kristoffer S B Mnabhi Lillestrøm og Strømmen JFF 108(14)




24 Mats Grefslie Askim og Omegn JFF 108(12)




25 Frode Linna Enebakk Jff 107(7)




26 Anwar Breiteig Enebakk Jff 106(16)




27 Øyvind Engelstad Enebakk Jff 105(16)




28 Espen Sæther Blaker Jff 104(21)




29 Haakon Ingvaldsen Blaker Jff 102(11)




30 Tom Erik Fladeby Imshaug Blaker Jff 101(15)




31 Lars Kjetil Nyberg Høland Jeger og Fiskerforenin 100(19)




32 Henrik Granøe Lillestrøm og Strømmen JFF 100(18)




33 Kjetil Bromark Åmot Jff 99(13)




34 Bjørn Ivar Kalsen Lunner Jff 95(12)




35 Ole Kristian Mobæk Fenstad Jeger- og Fiskerforen 94(21)




36 Martin Foss Aurskog Jff 91(9)




37 Pål Chr Hornås Bjørkelangen Jff 90(17)




38 Lasse Barknes Rælingen Jff 90(17)




39 Suniva Høiseth Bamble Jfl 89(21)




40 Torodd Fristad Oslo Jeger- og Fiskerforen. 88(16)




41 Haakon Haneborg Aurskog Jff 87(16)




42 Ole Thomas Flaby Gjerdrum Jff 86(19)




43 Ole Steinar Løvstad Gjerdrum Jff 82(8)




44 Christian Borge Lørenskog Sportsskyttere 80(8)




45 Leif Stenby Blaker Jff 77(16)




46 Stig Arild Tollnes Enebakk Jff 76(12)




47 Petter Bråten Oslo Jeger- og Fiskerforen. 73(0)




48 Johny Delerud Blaker Jff 70(11)












Klasse Gjest 30 Skudd





1 Thomas Høgåsseter
142(23)




2 Pål Arne Kirkeby
117(20)




3 Olaf Svennebye Aanerud
116(19)




4 Kari-anne Svennebye Aanerud 113(12)




5 Arnold Murtnes
111(16)




6 Ole Anders Bjørndalen
103(10)




7 Dan Lystad
94(10)




8 Fredrik Westvang
81(11)












Klasse D1 30 Skudd





1 Ragnhild Sangen Billingsø Eidskog Jff 142(23)




2 Snorre Ekeheien Laakso Hemnes Jff 142(24)




3 Oliver Martinsen Trøgstad Jeger og Fisk 138(20)




4 Marius Nerdrum Hemnes Jff 132(13)




5 Henrik Sandås Enebakk Jff 102(16)




Resultater Elg stevne 28/5-11 på Dalbakk, Blaker JFF:

 

 

Klasse A Totalt








Holmbro Magne Høland JSK 50 24 24 98 16*





Utti Henning Høland JSK 50 24 24 98 12*





Hauglid Albrigt Nannestad JFF 49 25 22 96 9*





Brustad Øyvind Nannestad JFF 49 25 20 94 15*





Strand Lars Høland JSK 50 23 19 92 13*





Nygard Jan Nannestad JFF 50 21 21 92 11*





Brødsjø Kjetil Hedrum JFL 49 24 13 86 13*





Ekre Bjørn Trøgstad JFF 49 15 19 83 8*















Klasse B Totalt








Aabø Wemunn Oslo JFF 49 22 23 94 13*





Fjeldvang Kai Blaker JFF 50 20 19 89 13*





Engebretsen H Mona Høland JSK 50 17 17 84 9*















Klasse D2 Totalt








Skedsmo Jan Tore Nannestad JFF 50 25 22 97 10*





Hauglid Jørgen Nannestad JFF 48 24 24 96 10*





Strengen B Karl Ole Trøgstad JFF 44 19 22 85 8*















Klasse E1 Totalt








Jødahl Jakob Blaker JFF 50 21 22 93 10*





Holmbro Bjørn Høland JSK 48 16 25 89 10*





Larsen Oddmar Åslia JSK 50 21 17 88 8*





Stensrud Jan Erik Blaker JFF 48 11 11 70 5*















Klasse E2 Totalt








Jahren Hans Nannestad JFF 48 16 21 85 4*















Klasse JA Totalt








Eikenes Kenneth Nannestad JFF 50 24 25 99 11*





Fjeldskogen Ronny Hemnes JFF 50 23 24 97 14*





Engebretsen Kjetil Blaker JFF 50 23 23 96 13*





Hoel Øystein Blaker JFF 49 24 22 95 13*





Mork Inge Enebakk JFF 48 22 24 94 9*





Johannessen Tom Blaker JFF 49 20 19 88 8*















Klasse JB Totalt








Hoel Lars Ole Blaker JFF 50 24 20 94 10*





Stenby Ole Anders Blaker JFF 48 15 15 78 7*





Stensrud Jan Ingar Blaker JFF 50 18 10 78 7*















Klasse JC Totalt








Soot Steinar Aurskog JFF 49 20 20 89 5*





Søberg Morten Blaker JFF 49 16 16 81 9*





Frigård Jon A Enebakk JFF 48 4 19 71 5*





Haugland Ole A Enebakk JFF 38 8 22 68 3*





Brødsjø Stian Kroken JFF 42 15 10 67 8*















Klasse D1 Totalt








Fjeldvang Kjetil Blaker JFF 50 24 22 96 12*





Elgbanen er åpen på tirsdager fra kl 18.00 første dag er 26 April og frem til 28 Juni.

Trening og storviltprøven starter opp på mandager fra 18.00 første dag er 2 Mai frem til 19 Sept.Banen er stengt i ukene 27,28,29 og 30

 

Klasse A





1 Sørum Gjermund 1208223 Buskeruds JFF 150(22)




2 Bråthen Thomas 955411 Høland JSK 150(15)




3 Fjeldvang Kai 973827 Blaker JFF 148(14)




4 Sand Arnt 1525244 Rælingen JFF 146(21)




5 Brustad Øyvind 1582314 Nannestad JFF 146(18)




6 Bråten Jostein 1518195 Eidskog JFF 146(21)




7 Ugulen Glenn Thomas 1370717 Buskeruds JFF 146(22)




8 Nygård Jan 1569374 Nannestad JFF 144(17)




9 Ørmen Jan Fredrik 966137 Buskeruds JFF 140(21)




10 Johannessen Willy 60939 Nesodden JFF 140(12)




11 Aabø Wemunn 1491216 Oslo JFF 140(14)




12 Røtterud Hans-Olav 544610 Nannestad JFF 139(21)




13 Strand Lars 1078428 Høland JSK 138(20)




14 Gjersrud Ingar 477316 Enebakk JFF 138(6)




15 Sørum Ingar 1173559 Buskeruds JFF 136(13)




16 Bjørkås Egil 714578 Enebakk JFF 134(19)




17 Ekre Bjørn 960973 Trøgstad JFF 125(11)












Klasse B





1 Edseth Tore-Bjørn 427056 Nannestad JFF 144(17)




2 Torp Johan Arthur 1185033 Høland JSK 138(18)




3 Engebretsen Mona H 1450443 Høland JSK 138(11)




4 Soot Jarle 840175 Høland JSK 129(3)




5 Moen Morten 1661407 Gjerdrum JFF 119(16)




6 Pettersen Ronny 362731 Høland JSK 115(6)












Klasse E1





1 Utkleiv Kristian 1475975 Brunlanes JFF 144(19)




2 Sørum Ottar 545379 Buskeruds JFF 134(22)




3 Stensrud Jan Erik 341438 Blaker JFF 123(5)




4 Digerås Egil 1471562 Blaker JFF 119(13)




5 Broklev Ove 1388439 Bjerke JFF 105(3)




6 Mørk Halvor 341470 Blaker JFF 102(1)




7 Hoel Sverre 346470 Blaker JFF 99(7)












Klasse E2





1 Csaky Lajos 1548092 Onsøy JFF 150(17)




2 Foss Jan Sigurd 482365 Oslo JFF 141(6)




3 Jahren Hans 1531454 Nannestad JFF 131(5)




4 Gundersen Torbjørn 1432294 Enebakk JFF 115(8)




5 Økland Leonard 1462240 Nesodden JFF 108(0)












Klasse F





1 Torp Renate 1632416 Høland JSK 125(10)




2 Furuseth Ann Cecilie 1563675 Blaker JFF 119(11)




3 Hagen Tone 1687957 Ullensaker JFF 90(17)




4 Lunde Karoline Oppegård JFF 89(11)




5 Meyer Sissel 1654402 Rakkestad og Degernes JFF 89(8)




6 Kragtorp Marita 1474082 Høland JSK 81(2)




7 Strand Annie 1659280 Lørenskog SS 76(1)












Klasse JA





1 Bråthen Bjørn Erling 675986 Rakkestad og Degernes JFF 148(20)




2 Mork Inge 1171503 Enebakk JFF 146(13)




3 Clausen Kristoffer 1362251 Blaker JFF 146(15)




4 Søsveen Per Ola 1466617 Asker JFF 144(19)




5 Hoel Øystein 1150929 Blaker JFF 144(22)




6 Hansen Roger 1454234 Buskeruds JFF 144(13)




7 Hellerud Arve 1144625 Blaker JFF 144(11)




8 Lund Bjørn Terje 346553 Blaker JFF 142(17)




9 Eikenes Kenneth 1581683 Nannestad JFF 141(21)




10 Hestvik Thomas 1304287 Blaker JFF 140(19)




11 Jahren Jostein 1522744 Nannestad JFF 140(20)




12 Eid Kristian 1483197 Blaker JFF 140(12)




13 Engebretsen Kjetil 1531741 Blaker JFF 138(18)




14 Engebretsen Knut 1425059 Blaker JFF 138(15)




15 Nervold Sondre 1569210 Asker JFF 138(12)




16 Teig Anja 1465970 Enebakk JFF 136(18)




17 Løvåsdal Thomas 1550275 Buskeruds JFF 136(12)




18 Kristiansen Rune Ø 1505713 Enebakk JFF 133(11)




19 Kampenhaug Lars 1086968 Bærum JFF 133(16)




20 Nilsson Tor O 1365578 Eidskog JFF 132(12)




21 Ovrid Mads A 1399452 Fet JFF 129(13)




22 Kristiansen B Ivar 939473 Eidsvoll Skog JFF 126(13)




23 Engen Odd 566185 Glomsrudkollens JFF 122(7)




24 Ellefsen Thorbjørn 611724 Høland JSK 108(8)




25 Wandås Espen 945959 Lørenskog SS 107(4)












Klasse JB





1 Solberg Thor 273631 Lørenskog SS 144(18)




2 Evensen Kjell-Morten 1463164 Bjørkelangen JFF 136(17)




3 Larsen Øyvind 1300235 Blaker JFF 133(13)




4 Søberg Morten 695588 Blaker JFF 129(13)




5 Mikkelrud Ole Petter 1058272 Mangenskogen JFF 126(8)




6 Gundersen Lill 1588618 Enebakk JFF 125(22)




7 Knutsen Kjetil 1651917 Lunner JFF 125(9)




8 Gjellarn Carl Kr 460238 Eidskog JFF 123(16)




9 Svendsen Amund 1476674 Bærum JFF 122(20)




10 Hansen Ole Johnny 444018 Rælingen JFF 120(16)




11 Stenby Ole Anders 1351444 Blaker JFF 120(10)




12 Sæther Svein 1454115 Sørum JF 117(8)




13 Woll Ingar 1629624 Oslo JFF 115(2)




14 Knutsen Ingvild 1651918 Lunner JFF 113(19)




15 Løvstad Geir 1435644 Gjerdrum JFF 113(12)




16 Krogh Henning 1616618 Blaker JFF 113(1)




17 Stensrud Jan Ingar 1105099 Blaker JFF 110(4)




18 Bergum Magne 1459930 Aurskog JFF 107(10)




19 Økland Leif 316879 Nesodden JFF 98(7)




20 Solstad Benn 1546104 Buskeruds JFF 90(0)




21 Holm Vidar 1457671 Oslo JFF 88(2)












Klasse JC





1 Gudem Ole 1679293 Asker JFF 135(17)




2 Hagan Ole 1568117 Fenstad JFF 134(2)




3 Grøndahl Lars K 1516834 Udnes JFF 128(19)




4 Finnerud Anders 877748 Holleia JFF 128(12)




5 Torp Christoffer 1460214 Lørenskog SS 126(6)




6 Rønnestad Kenneth 1350636 Gjerdrum JFF 125(16)




7 Stenby Jo Henning 1674696 Blaker JFF 125(10)




8 Mørk Torleif 1565110 Blaker JFF 121(5)




9 Hoel Jan Arild 1179341 Øststranda JFF 119(16)




10 Soot Steinar 572158 Aurskog JFF 117(7)




11 Mobæk Ole-Kristian 1644454 Fenstad JFF 116(7)




12 Delerud Ole Johnny 1509691 Blaker JFF 116(0)




13 Laache Knut 1596673 Gjerdrum JFF 115(4)




14 Gundersen Truls 1432301 Enebakk JFF 115(3)




15 Nordby Kai 1688692 Høland JFF 114(6)




16 Kamperud Jens Petter 346488 Blaker JFF 111(6)




17 Hartz Andreas 1504702 Hedrum JFL 109(3)




18 Haugen Arild Høland JFF 109(2)




19 Oppegaard Christoffer 1665704 Enebakk JFF 104(2)




20 Ingvaldsen Håkon Blaker JFF 103(4)




21 Løvstad Ole Steinar 427080 Gjerdrum JFF 102(9)




22 Brevik Pål 1496692 Galterud jskl 102(5)




23 Engelstad Øyvind 1672762 Enebakk JFF 101(5)




24 Linna Frode 1540817 Enebakk JFF 101(1)




25 Fevik Rolf 1482679 Gjerdrum JFF 99(12)




26 Haugslien Stian 1496517 Enebakk JFF 97(9)




27 Barkenæs Lasse 1493044 Rælingen JFF 95(8)




28 Solberg Øystein 1590491 Enebakk JFF 94(2)




29 Cortez John 1653217 Oslo JFF 93(8)




30 Hagen Atle O 1689786 Ullensaker JFF 91(1)




31 Nygaard Jørn 1497188 Asker JFF 90(0)




32 Fevik Håkon 1517135 Gjerdrum JFF 85(5)




33 Hornås Pål 1480006 Høland JFF 82(5)




34 Ruud Terje 1485690 Trøgstad JFF 80(1)




35 Fladeby Ole T 1689045 Gjerdrum JFF 79(0)




36 Tollnæs Stig 1655894 Enebakk JFF 71(0)




37 Stenby Leif 353938 Blaker JFF 67(0)












Klasse GJEST





1 Heiberg Axsel Gjesteklasse 109(16)




2 Gramstad Ståle Gjesteklasse 108(7)




3 Kirkeby Pål Arne Gjesteklasse 100(2)




4 Tørnby Tommy Gjesteklasse 90(8)












Klasse D1





1 Fjeldvang Kjetil 1568266 Blaker JFF 146(11)




2 Billingsø Vegard 1598711 Eidskog JFF 121(6)




3 Billingsø Ragnhilds S 1598707 Eidskog JFF 119(7)




4 Richardsen P J Lasse 1660067 Bjerke JFF 119(1)




5 Strand Jan K Lørenskog SS 110(10)




6 Nilsson Sigfred 1633420 Eidskog JFF 101(7)












Klasse D2





1 Skedsmo Jan Tore 1589323 Nannestad JFF 136(10)




2 Strengen Karl Ole B 1557421 Trøgstad JFF 114(3)




3 Kamp Andre G 1540653 Rælingen JFF 106(0)




4 Nilsson Torstein 1633419 Eidskog JFF 99(3)




5 Nilssen Ole 1673401 Bjørkelangen JFF 90(0)




6 Nilsson Ottar 1633421 Eidskog JFF 54(0)

Resultater fra Løpeelg stevne på Dammerud 29/5-2010.

 

 

Klasse A:

1 Holmbro Magne Høland JSK 50 25 25 100 17
2 Fjeldvang Ronny Blaker JFF 50 24 25 99 16
3 Strand Lars Høland JSK 50 24 24 98 13
4 Bålerud Jan Høland JSK 49 24 25 98 4
5 Nygard Jan Nannestad JFF 50 24 22 96 10
6 Bråten Jostein Eidskog JFF 50 25 20 95 17
7 Ekre Bjørn Østre Trøgstad JFF 50 19 19 88 11

 

Klasse B:

1 Aabø Wemunn Oslo JFF 50 21 24 95 10
2 Hauglid Albrigt Nannestad JFF 50 24 21 95 10
3 Gjersrud Ingar Blaker JFF 49 23 22 94 11
4 Fjeldvang Kai Blaker JFF 50 19 18 87 14

 

Klasse D1:

1 Fjeldvang Kjetil Blaker JFF 50 24 15 89 6
2 Strengen B Karl Ole Østre Trøgstad JFF 50 10 23 83 10

 

Klasse D2:

1 Hauglid Jørgen Nannestad JFF 48 23 22 93 10
2 Fjeldskogen Ole M Høland JSK 50 18 16 84 11
3 Skedsmo Jan Tore Nannestad JFF 50 16 15 81 8
4 Strengen B August Østre Trøgstad JFF 49 9 19 77 10

 

Klasse E1:

1 Gravdal Jon Tore Østre Trøgstad JFF 48 15 15 78 7

 

Klasse E2:

1 Jahren Hans Nannestad JFF 50 15 19 84 10
2 Skedsmo Alfred Nannestad JFF 48 13 16 77 6

 

Klasse F:

1 Engebretsen H Mona Høland JSK 50 16 14 80 10
2 Torp Renate Høland JSK 45 4 14 63 5

 

Klasse JA:

1 Johannessen Tom Blaker JFF 50 25 25 100 14
2 Fjeldskogen Ronny Høland JSK 50 24 25 99 14
3 Soot Jarle Høland JSK 49 25 23 97 16
4 Mork Inge Enebakk JFF 50 22 20 92 10
5 Engebretsen Knut Blaker JFF 50 22 18 90 13
6 Hoel Øystein Blaker JFF 50 15 15 80 9

 

Klasse JB:

1 Hoel Lars Ole Blaker JFF 49 25 16 90 7
2 Bergum Magne Høland JSK 49 20 12 81 10
3 Stenby Ole Anders Blaker JFF 48 9 16 73 10

 

Klasse JC:

1 Eid Kristian Blaker JFF 49 25 23 97 10
2 Søberg Morten Blaker JFF 50 12 24 86 8
3 Ovrid Mads A Fet JFF 47 17 14 78 7
4 Solbakken Tommy Øststranda JFF 49 12 16 77 4
5 Nyborg Trond Enebakk JFF 48 9 18 75 9
6 Hagen Sten Erik Aurskog JFF 42 12 18 72 6
7 Udnes Bjørn Øststranda JFF 45 5 12 62 7

 

 

 

Kopirett © 2018 Blaker Jeger og Fiskerforening. Alle rettigheter reservert.
Joomla! er fri programvare utgitt under GNU General Public License.
 

Besøkende

Vi har 111 gjester og ingen medlemmer på besøk.

Annonser/Linker