Grasrot

 

 

Statistikk 2014

Ant. spillere 73

pr.31.12.2014 Kr.23.883.-

 Statistikk 2015

Ant.spillere 71

Pr.31.12.2015 Kr.24.073.-

 Statistikk 2016

Ant. spillere 73

Pr.31.12.2016 Kr.28.222.-

Statestikk 2017

Ant.spillere 73

Pr.13.4.2017 Kr.7654.-

 

  1. Arve Hellerud:        Hagledel 46+46=92, rifledel 95 Til sammen 187
  2. Kjetil Fjeldvang:      Hagledel 44+46=90, rifledel 95, til sammen 185
  3. Tom Johannessen: Hagledel 46+46=92, rifledel 87, til sammen 179
  4. Kjetil Engebretsen: Hagledel 42+42=84, rifledel 90, til sammen 174
  5. Ole Jonny Delerud: Hagledel 42+46=88, rifledel 85, til sammen 173
  6. Øystein Hoel:         Hagledel 38+42=80, rifledel 83, til sammen 163
  7. Ronny Fjeldvang:    Hagledel 34+42=76, rifledel 88, til sammen 162
  8. Kai Fjeldvang:         Hagledel 38+40=82, rifledel 79, til sammen 161
  9. Kristian Eid:            Hagledel 28+36=64, rifledel 94, tilsammen 158
  10. Kjetil Roos-Bjerke:   Hagledel 48+44=92, rifledel 61,til sammen 153
  11. Knut Engebretsen: Hagledel 36+40=76, rifledel 72, til sammen 148
  12. Jan Ingar Stensrud: Hagledel 30+32=62, rifledel 71, til sammen 133
  13. Øyvind Haugan:      Hagledel 24+34=58, rifledel 73, til sammen 131
  14. Jonny Delerud:       Hagledel 28+46=74, rifledel 47, til sammen 121
  15. Terje Lund:            Hagledel 16+28=44, rifledel 76, til sammen 120
  16. Morten Søberg:      Hagledel 24+20=44, rifledel 68, til sammen 112
  17. Sverre Hoel:           Hagledel 24+38=62, rifledel 47, til sammen 109
  18. Ole Anders Stenby: Hagledel 28+16=44, rifledel 63, til sammen 107
  19. Jan Erik Stensrud:   Hagledel 34+14=48, rifledel 59, til sammen 107
  20. Leif Stenby:           Hagledel 22+16=38, rifledel 52, til sammen  90
Blå merking= beste hagleresultat
Gul merking= beste rifleresultat

Resultatene følger under:

 

 

Klasse A
Plassering Navn Klubb St.pl. 1 St.pl. 2 St.pl. 3 St.pl. 4 St.pl. 5 SUM
Poeng Poeng Poeng Poeng Poeng Poeng
1 Magne Gusland Brunlanes JFF 10 9 10 10 10 49
2 Tore-Bjørn Edseth Ullensaker JFF 8 8 10 9 10 45
3 Freddy Jensen Bærum JFF 9 8 9 9 10 45
4 John Kr. Knutsen Bærum JFF 5 9 9 10 10 43
5 Stig Olav Morgenlien Hemnes JFF 8 9 9 9 8 43
6 Terje Gravklev Bærum JFF 8 9 6 10 8 41
7 Ivan Bunes Høland JFF 7 7 8 9 9 40
8 Jan Bålerud Hemnes JFF 8 10 10 3 9 40
9 Kenneth Eikenes Bjerke JFF 5 9 7 9 8 38
10 Øivind Eriksen Aurskog JFF 8 6 6 9 8 37
11 Odd A. Lillerud Ullensaker JFF 4 9 8 9 7 37
Klasse B
Plassering Navn Klubb St.pl. 1 St.pl. 2 St.pl. 3 St.pl. 4 St.pl. 5 SUM
Poeng Poeng Poeng Poeng Poeng Poeng
1 Oddgeir Skogly Bærum JFF 8 10 8 10 10 46
2 Jørn Huatorpet Bærum JFF 9 9 9 10 9 46
3 Knut Johansson Bærum JFF 8 10 7 10 9 44
4 Jan Robert Korsveien Fet JFF 9 10 6 10 9 44
5 Fred Y. Gresch Blaker JFF 8 9 7 9 10 43
6 Per Ivar Engen Blaker JFF 9 9 6 10 9 43
7 Steffen Raasok Ullensaker JFF 10 8 6 10 9 43
8 Sverre Johan Hillem Sollihøgda JFF 8 6 9 10 9 42
9 Jan Olav Stordal Sarpsborg JFF 8 7 8 10 9 42
10 Pål Huatorpet Bærum JFF 9 8 8 9 8 42
11 Kjell R. Larsen Ullensaker JFF 8 6 7 10 9 40
12 Kay Arne Nyhus Kongsvinger JFF 8 9 5 10 8 40
13 Lars Kampenhaug Bærum JFF 6 8 10 8 7 39
14 Morten Bergersen Bjørkelangen JFF 10 6 8 8 7 39
15 Dag Faaborg Østmarka JFF 4 7 9 9 9 38
16 Ronny Fjeldvang Blaker JFF 8 7 6 10 7 38
17 Rolf Kristian Fevik Gjerdrum JFF 8 9 5 8 7 37
18 Kai-Christian Johanson Aurskog JFF 6 6 9 10 6 37
19 Roy Arnesen Bærum JFF 6 5 8 9 8 36
20 Hilde Karin Eggen Bærum JFF 7 7 8 7 7 36
21 Annette Hovstø Bærum JFF 6 7 7 10 6 36
22 Torgeir Rui Oslo JFF 5 5 6 10 9 35
23 Morten C. Jensen Bjerke JFF 6 8 7 7 7 35
24 Kjetil Roos-Bjerke Blaker JFF 9 8 5 7 6 35
25 Jarle Soot Hemnes JFF 9 10 6 9 1 35
Klasse B forts
Plassering Navn Klubb St.pl. 1 St.pl. 2 St.pl. 3 St.pl. 4 St.pl. 5 SUM
Poeng Poeng Poeng Poeng Poeng Poeng
26 Lill Mari Østby Lørenskog JFF 7 8 9 6 3 33
27 Svein Grøtness Bærum JFF 4 4 7 8 7 30
28 Jan Ingar Stensrud Blaker JFF 3 5 7 7 5 27
Klasse D1
Plassering Navn Klubb St.pl. 1 St.pl. 2 St.pl. 3 St.pl. 4 St.pl. 5 SUM
Poeng Poeng Poeng Poeng Poeng Poeng
1 Jonas Eriksen Ullensaker JFF 9 8 9 10 8 44
2 Lasse Patrick Johansen Richardsen Bjerke JFF 8 7 7 9 6 37
3 Kjetil Fjeldvang Blaker JFF 3 5 8 10 2 28
Klasse D2
Plassering Navn Klubb St.pl. 1 St.pl. 2 St.pl. 3 St.pl. 4 St.pl. 5 SUM
Poeng Poeng Poeng Poeng Poeng Poeng
1 Andreas Bakke Myking Asker JFF 9 8 7 10 9 43
2 Thomas Bankhaug Brunlanes JFF 8 8 10 9 6 41
3 Jonas K. Østby Bjørkelangen JFF 7 7 9 8 7 38
4 Wilfred Geiche Asker JFF 7 9 7 10 5 38
5 Anders Johansson Bærum JFF 7 7 6 8 5 33
6 Jakob A. Moen Sørum JFF 6 6 9 7 4 32
7 Andreas Skaarer Fet JFF 8 3 5 9 5 30
8 Henrik Torp Rælingen JFF 6 3 4 7 8 28
9 Torbjørn Tønneberg Hemnes JFF 7 5 6 3 5 26
10 Jim T. Grøndahl Høland JFF 4 8 6 3 4 25
11 Atle Gudbjørn Sand Bærum JFF 3 2 6 8 5 24
12 Petter Sauge Aurskog JFF 6 4 6 6 2 24
13 Andre Svendsen Fet JFF 4 0 1 1 4 10
Klasse E1
Plassering Navn Klubb St.pl. 1 St.pl. 2 St.pl. 3 St.pl. 4 St.pl. 5 SUM
Poeng Poeng Poeng Poeng Poeng Poeng
1 Øistein Nygren Eidsberg JFF 8 10 8 10 9 45
2 Finn Jensen Norstrand JFF 10 8 7 10 9 44
3 Håvard Rui Ullensaker JFF 9 8 10 10 7 44
4 Rolf Andresen Asker JFF 8 7 7 8 10 40
5 Kjell Stenseth Asker JFF 7 8 9 6 8 38
6 Øistein Olsen Ullensaker JFF 9 8 6 8 7 38
7 Tormod Østlie Blaker Jff 7 8 9 7 7 38
8 Terje Sæther Blaker JFF 6 3 4 7 6 26
9 Aril Roos Udnes JFF 4 5 2 4 6 21
10 Egil Furuseth Blaker JFF 1 2 2 3 3 11
Klasse E2
Plassering Navn Klubb St.pl. 1 St.pl. 2 St.pl. 3 St.pl. 4 St.pl. 5 SUM
Poeng Poeng Poeng Poeng Poeng Poeng
1 Kjell Wattum Enebakk JFF 7 9 9 4 5 34
2 Bjørn E. Hansen Solemskogen JFF 3 9 6 8 7 33
3 Helge Sundell Skjeberg JFF 6 6 7 9 4 32
4 Jan H. Eriksen Ullensaker JFF 7 8 5 9 3 32
5 Olaf Steinsland Nittedal-Hakadal JFF 5 5 9 6 6 31
6 Harald Tandberg Blaker JFF 6 4 5 7 7 29
Klasse F
Plassering Navn Klubb St.pl. 1 St.pl. 2 St.pl. 3 St.pl. 4 St.pl. 5 SUM
Poeng Poeng Poeng Poeng Poeng Poeng
1 Inger Haug Larsen Ullensaker JFF 5 5 7 4 8 29
2 Anne Cecilie Furuseth Blaker JFF 4 0 0 3 0 7
Klasse C
Plassering Navn Klubb St.pl. 1 St.pl. 2 St.pl. 3 St.pl. 4 St.pl. 5 SUM
Poeng Poeng Poeng Poeng Poeng Poeng
1 Jan Ø. Johansen Fet JFF 9 10 9 10 5 43
2 Jon Kristoffer Skaret Sollihøgda JFF 6 7 10 9 9 41
3 Tom Johannesen Blaker JFF 9 7 7 10 8 41
4 Kjetil Engebretsen Blaker JFF 9 9 5 10 8 41
5 Erik J. Thorbjørnsen Bærum JFF 7 9 5 10 8 39
6 Henning Engen Blaker JFF 6 6 8 9 9 38
7 Stian Kokkim Sørum JFF 6 6 9 10 7 38
8 Trond Arve Hoel Udnes JFF 8 6 9 6 8 37
9 Øystein Hoel Blaker JFF 6 8 6 10 7 37
10 Sigurd F. Blesvik Lørenskog JFF 8 4 9 10 6 37
11 Kai Fjeldvang Blaker JFF 6 5 7 10 8 36
12 Lars Kr. Grøndahl Udnes JFF 7 5 7 10 7 36
13 Trond Egil Engebretsen Øststranda JFF 6 8 8 8 6 36
14 Christer Jansson Ullensaker JFF 9 6 8 7 6 36
15 Christoffer Torp Lørenskog JFF 6 8 10 7 5 36
16 Vegard Teie Blaker JFF 9 5 6 8 7 35
17 Stian Kopperud Blaker JFF 7 5 7 9 6 34
18 Terje Hagen Bjørkelangen JFF 9 7 6 7 5 34
19 Lars H. Jensen Bjerke JFF 7 6 7 10 4 34
20 Ronny Viken Ullensaker JFF 6 9 6 9 4 34
21 Henning Ruud Ullensaker JFF 5 8 5 9 6 33
22 Rolf Christensen Eidsvold JFF 5 8 9 3 7 32
23 Jørn A.Aaserud S. Odal JFF 4 7 7 6 7 31
24 Steinar Soot Aurskog JFF 6 6 8 8 3 31
25 Vegard Jørgensen Aurskog JFF 4 3 5 8 9 29
26 Gunnar Olstad Gjerdrum JFF 6 3 3 9 8 29
27 Willy Gaustad Udnes JFF 8 3 6 7 5 29
28 Stian Kristoffersen Gjerdrum JFF 7 3 4 8 6 28
29 Marius Olstad Gjerdrum JFF 5 3 8 8 4 28
30 Terje Wathne Asker JFF 8 4 5 7 4 28
31 Viggo Johannessen Blaker JFF 3 5 6 8 5 27
32 Håkon William Pran Bjerke JFF 3 6 5 6 6 26
33 Morten Buskerud Gjerdrum JFF 7 2 5 7 5 26
34 Jon Solberg Bærum JFF 4 2 8 8 4 26
35 Amund Brede Svendsen Bærum JFF 3 3 4 6 8 24
36 Vidar Kjelland Olsen Blaker JFF 7 4 3 6 3 23
37 Jørn Aaserud Bjørkelangen JFF 4 5 8 5 1 23
38 Trond Johansson Bærum JFF 5 4 4 5 2 20
39 Øyvind Haugan Blaker JFF 4 6 4 4 2 20
40 Knut Engebretsen Blaker JFF 6 3 2 4 4 19
41 Bjørnar Johansen Bærum JFF 2 0 5 7 1 15
42 Terje Østbye Blaker JFF 3 2 3 4 1 13
43 Tore Ruud Blaker JFF 0 1 1 2 1 5
Jan Werner Martinsen Udnes JFF 0 0 0 0 0

 

 

Resultater fra Jegertrap stevne på Dammerud 6/6-2010.

 

Plassering Navn Klubb Serie 1 Serie 1 Serie 1 Serie 2 Serie 2 Serie 2 SUM
Poeng Lengste Neste Poeng Lengste Neste Poeng

 

Klasse A:

1 Morten Bergersen Bjørkelangen JFF 24 20 4 23 12 9 47
2 Kjell O. Ekenes Enebakk JFF 22 9 5 24 22 2 46
3 Per Ivar Engen Blaker JFF 21 7 7 24 24 0 45
4 Dag Blakkisrud Ullensaker JFF 23 17 5 20 7 7 43
5 Jan Martinsen Udnes JFF 18 6 5 24 17 7 42

 

 

Klasse B:

1 Jan Bålerud Hemnes JFF 25 25 0 22 8 7 47
2 Stig Olav Morgenlien Hemnes JFF 23 19 4 21 11 8 44
3 Anita Thøgesen Ullensaker JFF 21 17 6 21 11 5 42
4 Kai Fjeldvang Blaker JFF 19 7 3 22 10 6 41
5 Panagiotis Kalogerakis Oslo JFF 20 7 6 21 7 6 41
6 Øystein Hoel Blaker JFF 14 4 3 18 8 4 32

 

Klasse C:

1 Kjetil Roos-Bjerke Blaker JFF 20 7 6 24 19 5 44
2 Trond Arve Hoel Udnes JFF 22 9 7 22 10 5 44
3 Morten Johansen Lørenskog SS 18 5 4 22 15 7 40
4 Ole Jonny Delerud Blaker JFF 20 8 5 19 9 7 39
5 Ronny Fjeldvang Blaker JFF 19 6 5 16 4 3 35
6 Rune Norum Sør-Odal JFF 18 7 3 13 5 3 31
7 Vegar Teie Blaker JFF 16 9 3 14 5 3 30
8 Haakon Ingvaldsen Blaker JFF 11 4 2 15 6 3 26
9 Tom Johannesen Blaker JFF 14 3 3 0 0 0 14

 

Klasse D1:

1 Kjetil Fjeldvang Blaker JFF 15 8 2 18 7 5 33
2 Snorre Ekeheien Laakso Hemnes JFF 16 8 2 11 4 2 27

 

Klasse D2:

1 Henning Knudsen Lørenskog SS 20 11 5 22 19 2 42

 

Klasse E1:

1 Per Bunes Rælingen JFF 21 9 8 21 12 4 42
2 Tormod Østlie Blaker JFF 21 10 5 21 7 4 42
3 Knut Nilsen Aurskog JFF 18 5 4 21 8 6 39
4 Birger Delbekk Sør-Odal JFF 16 4 3 18 6 6 34
5 Leif Nordhagen Enebakk JFF 14 8 2 19 7 3 33
6 Per G. Solberg Nesodden JFF 15 3 3 16 5 5 31

 

Klasse E2:

1 Knut W. Hansen Bjørkelangen JFF 19 9 3 20 11 4 39
2 Kjell Ekenes Enebakk JFF 20 11 5 19 5 4 39
3 Harald Tandberg Blaker JFF 21 7 6 17 5 5 38
4 Vidar I. Ludviksen Ullensaker JFF 14 3 2 19 11 5 33
5 Sigmund Løkka Lørenskog SS 11 4 3 16 5 4 27

 

 

Resultater fra Leirduesti på Dammerud 2/5-10.

 

Plassering     Navn                           Klubb                         Hold 1   Hold 2   Hold 3    Hold 4   Hold 5    Sum

Klasse A:


1 Freddy Jensen Bærud JFF 8 10 7 10 10 45
2 John Kr. Knutsen Bærum JFF 6 7 5 8 9 35
3 Ronny Fjeldvang Blaker JFF 6 5 8 5 9 33
4 Even Fjeld Blaker JFF 3 5 4 6 5 23
5 Per Edvartsen Blaker JFF 4 8 6 3 1 22
6 Torbjørn Sand Bærum JFF 0 2 1 1 1 5

 

Klasse B:

1 Stig Olav Morgenlien Hemnes JFF 10 8 8 9 10 45
2 Jan Bålerud Hemnes JFF 9 8 7 8 10 42
3 Ronny Pettersen Høland JSK 7 9 9 9 8 42
4 Lars Kampenhaug Bærum JFF 8 6 8 9 10 41
5 Oddgeir Skogly Bærum JFF 6 9 8 10 8 41
6 Per Kr. Dahle Gjerdrum JFF 10 7 7 9 8 41
7 Per Ivar Engen Blaker JFF 7 8 6 9 10 40
8 Arne Andersen Sollihøgda JFF 8 9 5 9 9 40
9 Morten Bergersen Bjørkelangen JFF 9 8 6 8 9 40
10 Kjell R. Larsen Ullensaker JFF 8 9 6 9 8 40
11 Kenneth Eikenes Bjerke JFF 10 9 4 9 8 40
12 Gard Andre Solberg Nesodden JFF 9 5 8 7 10 39
13 Trond Sørensen Ski JFF 8 9 8 6 7 38
14 Svein Martin Tyreng Nesodden JFF 9 4 7 6 10 36
15 Hilde Karin Eggen Bærum JFF 5 7 6 9 8 35
16 Jan Robert Korsveien Fet JFF 10 8 3 6 7 34
17 Hans O. Røtterud Bjerke JFF 7 8 7 5 7 34
18 Jørn Huatorpet Bærum JFF 5 7 6 10 6 34
19 Morten Berntsen Bjerke JFF 6 7 5 6 9 33
20 Håkon Fevik Gjerdrum JFF 8 9 4 3 6 30
21 Pål Huatorpet Bærum JFF 7 4 9 2 7 29

 

Klasse C:

1 Panagiotis Kalogerakis Oslo JFF 10 10 9 9 6 44
2 Tom Johannesen Blaker JFF 7 8 9 9 9 42
3 Trond Egil Engebretsen Øststranda JFF 6 9 7 7 8 37
4 Tom Sameien Blaker JFF 5 7 6 10 7 35
5 Stian Kokkim Sørum JFF 6 7 6 7 8 34
6 Trond Arve Hoel Udnes JFF 9 5 6 9 5 34
7 Anders Fosshaug Hemnes JFF 8 7 5 4 9 33
8 Kai Fjeldvang Blaker JFF 9 4 2 7 10 32
9 Kjetil Roos-Bjerke Blaker JFF 6 8 3 8 7 32
10 Stian Kopperud Blaker JFF 6 6 5 9 6 32
11 Bjørn I. Nygård Bjerke JFF 5 5 6 6 9 31
12 Arve Hellerud Blaker JFF 5 5 3 10 8 31
13 Ronny Viken Ullensaker JFF 6 5 5 9 6 31
14 Jørn A.Aaserud S. Odal JFF 8 5 8 4 6 31
15 Ole Martinsen Trøgstad JFF 9 3 5 7 6 30
16 Øystein Hoel Blaker JFF 5 5 9 7 4 30
17 Morten Engen Blaker JFF 6 5 8 2 8 29
18 Henning Engen Blaker JFF 3 5 5 9 7 29
19 Knut Svardal Blaker JFF 7 9 5 6 2 29
20 Kjetil Engebretsen Blaker JFF 7 6 6 1 8 28
21 Morten C. Jensen Bjerke JFF 4 8 4 4 7 27
22 Lars E. Lie Høland JFF 4 5 6 4 7 26
23 Arve Stokkebekk Høland JFF 3 5 6 3 8 25
24 Lars H. Jensen Nannestad JFF 6 4 2 8 5 25
25 Ole J. Delerud Blaker JFF 5 2 6 7 4 24
26 Eirik Nordby Blaker JFF 6 8 5 3 2 24
27 Viggo Johannessen Blaker JFF 4 3 6 5 5 23
28 Vegard Teie Blaker JFF 4 2 1 4 5 16
29 Dan Lystad Sørum JFF 2 3 3 5 3 16
30 Espen Lie Oslo JFF 4 4 4 3 1 16
31 Kenneth Solberg Blaker JFF 2 8 0 5 0 15

 

Klasse D1:

1 Kjetil Fjeldvang Blaker JFF 7 2 6 7 8 30
2 Anders Johansson Bærum JFF 4 7 3 7 4 25
3 Jim T. Grøndahl Høland JFF 5 3 4 2 5 19
4 Atle Gudbjørn Sand Bærum JFF 4 2 0 9 4 19
5 Snorre Ekeheim Laakso Hemnes JFF 1 1 1 1 4 8

 

Klasse D2:

1 Wilfred Geiche Asker JFF 8 6 8 8 9 39
2 Kasper Løken Høland JFF 8 8 8 6 9 39
3 Ingar Høgmoen Høland JFF 6 6 4 10 6 32
4 Anders Bakke Myking Asker JFF 5 6 6 4 4 25

 

Klasse E1:

1 Tormod Østlie Blaker Jff 8 9 9 5 7 38
2 Øistein Olsen Ullensaker JFF 8 8 7 7 7 37
3 Øistein Hellerud Blaker JFF 6 7 7 4 5 29
4 Per G. Solberg Nesodden JFF 5 6 3 8 6 28
5 Terje Sæther Blaker JFF 2 3 4 6 6 21

 

Klasse E2:

1 Jan H. Eriksen Ullensaker JFF 8 7 2 8 6 31
2 Olaf Steinsland Nittedal-Hakadal JFF 4 3 8 7 7 29
3 Harald Tandberg Blaker JFF 8 3 5 4 5 25
4 Bjørn A. Bredesen Enebakk JFF 1 1 5 2 2 11

 

Klasse F:

1 Tove Lunner Bjørkelangen JFF 7 7 6 6 0 26

 

Gjester:

1 Joakim Bakken 4 2 2 3 6 17

 

................

Blaker jeger og fiskerforening gratulerer Tom Johannessen fra Blaker med strålende skyting og klubbmestertittelen i leirduesti!


Tom Johannessen øket sitt antall treff fra i fjor med 10 treff fra 32 til 42 treff!! Dermed klatret han rett inn på andreplassen i klasse C hvor vinneren Panagiotis Kalogerakis vant på et så godt resultat som 44!

Fjorårsvinner i klasse C vant med 37 treff!


Tom Johannessen hadde den 4. beste stien uansett klasse og likt resultat som den 3. beste! Han var sammen med Per Ivar Engen den eneste fra Blaker som skjøt over 40 treff!


Blaker hadde også to klassevinnere med fjorårets klubbmester Tormod Østlie som skjøt 38 treff i klasse E1 og Kjetil Fjeldvang som skjøt 30 treff i klasse D1!


Vil også ta med årets forbedring av Tom Sameien som skjøt 15 treff i fjor og 35 i år!

Med dette fikk han fjerde beste resultat i klasse C!

Det er å forvente at han blir uslåelig i neste års leirduesti med samme fremgang til neste år!


Vi takker for oppmøtet og gratulerer med god skyting!



Kjetil Roos-Bjerke

Kopirett © 2018 Blaker Jeger og Fiskerforening. Alle rettigheter reservert.
Joomla! er fri programvare utgitt under GNU General Public License.
 

Besøkende

Vi har 85 gjester og ingen medlemmer på besøk.

Annonser/Linker